Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/Lányok! Nagy méretű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Lányok! Nagy méretű farok tényleg ilyen?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok azoknak a véleményére akiknek tényleg hosszú a méretük. Milyen volt a barátnőtök reakciója? illetve lányok, nektek mi volt a reakciótok? Milyen volt esetleg utána egy kisebbel együtt lenni? vagy előtte egy kisebbel és utána egy nagyobb?

Nem állok egyik párthoz sem, csak kíváncsi vagyok.



2020. márc. 10. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem viszonylag es eddig bejott a partnereimnek
2020. márc. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Jó lenne élőben látni egy nagyot...
2020. márc. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Átlagon felüli vagyok, de nem tartom nagynak.

Inkább akkor érződik nagynak, ha együttlét van, és tövig tolom és már érzi a másik, hogyha egy picivel is nagyobb lennék, már fájna. Szóval épp tökéletes.

+ a formámhoz passzoló pózt veszek fel a másikkal, amivel még élvezhetőbb mert így jobban érem a g-pontját behatoláskor, utána mindig el voltak alélva.

2020. márc. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Ha épp' nem egy gangbang kellős közepén vagy akkor nem érzékeled a különbséget. Nem a méret számít, hanem az hogyan használják! Egyébként is a férfit kívánod meg nem a farkát.
2020. márc. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A volt páromé jóó nagy volt(21,igen lemertem 😁)Nem volt rossz vele, viszont a jelenlegi páromé kisebb (az exhez viszonyítva, kb 16-17)de igazán tökéletes minden együttlét
2020. márc. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálam tinédzserként okozott problémát, mert tetszett a lányoknak szemre, de nem igazán élvezték.


Azóta egyre jobbak a reakciók, sőt, volt olyan lány, aki azzal írt rám, hogy 17-18 évesen nem tudta megfelelően élvezni, de most megpróbálhatnánk megint.


29/F

2020. márc. 11. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
92%
Eddig átlagos méretük volt pasijaimnak. Mivel nem vagyok "barlang" így az átlagos méret tökéletes. Eljuttat a csúcsra, tudok játszani azzal hogy rászorítok. Volt egy akinek nagy volt. Kinézetre sokkal vonzóbb és szexibb. Viszont feszített, és nem élveztem el. Nekem inkább az a lényeg milyen maga a férfi.
2020. márc. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!