Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Nektek bejon a jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek bejon a jó kemény vastag átlagos méretű farok?

Figyelt kérdés
2019. szept. 11. 16:10
 1/9 anonim válasza:
71%
Az itteni csajok szerint 18-20 cm az átlag, szóval lehet rossz helyre intézted a kérdést.
2019. szept. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 October15 ***** válasza:
0%
Nem, a lányok a fel nem álló löttyet farkat szeretik.. ez biológiai szükségszerűség mert így nem tudnak szaporodni akkora idiótákkal mint te. XD
2019. szept. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 October15 ***** válasza:
89%
1.: Hát nem tudom.. eléggé szaggatottan de már vagy 10 éve fel-fel nézek ide és egy lányt/nőt nem láttam még itt [már aki nem 40 éves szőrös pasi volt] aki szerint 20cm az átalg. :D Vagy ha mégis van ilyen akkor valószínűleg nincs tisztában az SI mértékegységekkel és rohadt rosszul parkol. XD
2019. szept. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem, a puhát szeretem, ami olyan hosszú és vastag, mint a kisujjam.
2019. szept. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Meg szép, ne legyen puha.
2019. szept. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3 as nagy igazat irtál!
2019. szept. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen,szeretem ha vastag.
2019. szept. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A lányoknak nem a farok jön be, hanem a gazdája!

Próbáld csak ki, menj oda egy szórakozóhelyen lányokhoz a következővel "szia XY vagyok 25 cm-s farkam van, ismerkedünk?" majd azzal, hogy "szia XY vagyok, iszunk valamit / hogy érzed magad / tetszik a zene / milyen sűrűn jársz ide" stb. és nézd meg melyik szöveggel lesz nagyobb sikered.

2019. szept. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze h bejön, de nem minden pasié!
2019. szept. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!