Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Én vagyok túl érzékeny, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok túl érzékeny, vagy nem találtam meg aki hozzám illik szexuálisan?

Figyelt kérdés

Az eddigi partnereimnél mindig gond volt, mert olyan tempóban vagy pózban akarták amiben nekem nem volt j vagy fájt.

Szóvá is tettem mindig, de valamiért akkor is úgy akarták csinálni egy idő után.

Rosszul éreztem magam, ha nem engedtem nekik.


Kompromisszumokat kell kötni szex közben vagy létezik olyan partner akinek nem "kell" engednem, mert mindenhogy élvezem?


2020. márc. 10. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak nem kéne vadbarmokkal összejönni
2020. márc. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem találtad meg a hozzádillőt szerintem, ilyenkor jön az pl ha valakinek túl nagy a mérete, a lány meg nem bírja befogadni kényelmesen. Ha viszont több mindennél van ez neked, hogy kényelmetlen, akkor lehet már inkább te leszel a túl érzékeny. De szerintem inkább az előbbiről van szó, szóval keress tovább ;)
2020. márc. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 cseppszi ***** válasza:
21%
Nem KELL kompromisszumot kötni, csak nehéz keresgélni és sokan Qrvának nézik azt a nőt aki nem találja meg a hozzá illőt és keresgél - sajnos ...
2020. márc. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ehhez nem ártana tudni milyen pózok, milyen méret, milyen tempó, mennyi előjaték után stb. Lehet az átlagnál érzékenyebb vagy de ez lehet minimális figyelmességgel kezelhető.


F

2020. márc. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy túl érzékeny keres olyat aki odafigyel rád és törődik azzal hogy mi a jó neked is. A szex kölcsönös öröm szerzésről szól.
2020. márc. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A válasz az utóbbi - önző, hülye pötchökkel jöttél eddig össze, akik az előjátékra illetve arra hogy neked jó legyen nem figyeltek csak "reszelni" akartak ész nélkül. Persze jó az, de nem ész nélkül és semmiképpen sem ráerőltetve a lányra.
2020. márc. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!