Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet olyan csajokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet olyan csajokat találni akiknek a nagyobb péniszméret nem gond?

Figyelt kérdés
Élőben ugye ez nem nagyon oldható meg :D

2020. márc. 11. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
felmész szexpartnerkereső oldalra és kiírod az adatlapodra, hogy mid van. Ott az ilyeneket keresik a szexmániás nők.
2020. márc. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

Itt biztos nem, mert itt csak b uzik vannak.

Akinek pénisz kell.

2020. márc. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát, netre kiírva sem sokkal szimpatikusabb, de talán még mindig jobb, mintha péniszfotót küldesz. Mármint valakinek biztos bejön, de azért relatíve kicsi az esélye :D

Amúgy, próba-szerencse. Nekem mindig meglepetés volt az aktuális partnerem mérete, amihez alkalmazkodtam, nem sok olyan volt, ami problémát okozott volna, és bár más nők nevében nyilván nem beszélhetek, szerintem kellő körültekintéssel nem gond a nagyobb méret. Amihez aztán hozzá is lehet szokni, 6 éve vagyok együtt a párommal, akivel az első néhány hétben az együttlét olyan érzés volt, mintha a szüzességem veszteném el megint (megközelítőleg sem voltam szűz, mire összejöttünk), de azóta meg már hozzászoktam és már finomkodni sem kell.

2020. márc. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Akkor megpróbálom a neten, mivel élőben ismerkedve zsákbamacska hogy ki bírja

2020. márc. 11. 18:38
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem szexmanias feltetlenul, hanem szules vagy mas miatt laza kotoszovetu, kitagult huvelyu nok.

Nekem ez a problemam nokent, hogy S meret maradtam nem fiatalon is, szoval nem akarok fajdalmat. Kortarsaim egy reszenek meg ez az a meret, amit ereznek.

2020. márc. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!