Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok ti szeretitek nyalogatn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok ti szeretitek nyalogatni a pasitok golyoit?

Figyelt kérdés
milyen erzes?
2020. márc. 12. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen én imadom,kellemes ☺️
2020. márc. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Valamiért igen de fogalmam sincs miért. Én pl mindig ezzel kezdem az orális kielégítést és közben is ha odanyúlok persze óvatosan, akkor az sokkal intenzívebb a páromnak. DE nagyon nagyon óvatosnak kell vele lenni, nem szabad olyan erősen szopni mint a péniszt és a maszírozásra is vigyázni kell, mert könnyen torziót okozhatunk.
2020. márc. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Jó érzés, mert látom mennyire élvezi.
2020. márc. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
En nem szeretem, de o igen, es igy, hogy borotvalt, nekem semmi gondot nem okoz. Nem taszit, csak nem is izgat. A farka magam miatt is. Ez miatta jo.
2020. márc. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én szeretem mert örömet okozok neki, nekem meg kb semleges.
2020. márc. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálam ez alap egy jó orálnál ...:) az is hozzá tartozik a péniszhez
2020. márc. 15. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is szeretem de az okát nem tudom :)
2020. márc. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!