Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A fiúknak is ugyanolyan jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúknak is ugyanolyan jó CSAK összebújni, mint a lányoknak?

Figyelt kérdés
Vagy nekik minden esetben elkalandozik a gondoltuk?

2020. márc. 13. 19:16
 1/9 October15 ***** válasza:
0%

Ez alatt azt érted, hogy szimplán az érzelmi része adott-e a fiúknál is? Persze.

Vagy arra hogy szexuális értelemben ez elég lehet-e? Persze, ha épp ehhez van kedve a lánynak akkor nyilván nem kötöm fel magam.

Ha a fizikai reakció is "megengedett" akkor persze, hogy elkalandozunk. :D Mármint nyilván nem erőltet semmit egy picit is normális ember, de gondolatban nyilván NEM CSAK azon fog járni a fejünk, hogy de jó a közelében lenni, hanem azon is hogy khm de jó pont ott a közelében lenni... :P

2020. márc. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
En nokent mar nem birnek ki csak osszebujast szexmentesen. Most erzek ugy, mint egy kanos fiu. Nem is tudom, hogy tudnak a normalisak normalisak lenni a lanyok kedvert, mert iszonyuan nehez. Annak idejen en is csak bujtam volna orakig. Nem fiuk vagyok, elnezest.
2020. márc. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy 2# velem is ez a helyzet😀
2020. márc. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szeretek csak összebújni, simogatni, ölelni. Ez önmagában nem izgat fel engem szexuálisan.


35F

2020. márc. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően az egyik legjobb dolog volt esténként odabújni és a fejem az ölébe hajtani. Igen, tud ugyanolyan jó lenni.
2020. márc. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 October15 ***** válasza:
2.: Qrva nehezen. :D Más részről eddigi tapasztalataim alapján hamarabb keltette fel az érdeklődését az én "érdeklődésem" mint, hogy nekem kellett volna erőltetnem a témát. :D
2020. márc. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ritkán. Abból szex lesz. 🙂
2020. márc. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Személy szerint én is szeretek :) Ha pedig a lány közben simogatja, cirógatja a hajam, akkor már teljes is részemről a boldogság, azt egész nap el bírnám viselni :P
2020. márc. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen persze az a sztereotípia, hogy a férfiakat csak a szex érdekli, magamból kiindulva viszont ezzel nem tudok egyet érteni. Én imádom mikor csak összebújok egy lánnyal, akkor érzem legjobban a szeretetét, mindig arra gondolok, milyen szerencsés is vagyok, mert ő van nekem és bár örökre így maradnánk... Én ilyenkor sohasem kalandozom el és nagyon nagyon élvezem.
2020. márc. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!