Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehetséges ez? 19/L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetséges ez? 19/L

Figyelt kérdés

Alapvetoen en mindig iranyito tipus voltam, sosem turtem el hogy barki mas iranyitson, vagy megmondja mit csinaljak. Még szexben sem. Nem voltam egy domina azert, de iranyitobb tipus voltam.


A multkor viszont egy pasi ravett nagyon nehezen hogy lefekudjek vel ugy hogy kozben baratom van. (Igen, megcsaltam a baratom, nem vagyok buszke ra de kerem ne tamadjatok emiatt, most nem ezen van a fokusz a kerdesembeb.)


Es mikor ez a pasi elkezdett dugni engem, total at adtam neki magam, es ereztem hogy o iranyit es o uralkodik felettem, es ezt eddig sosem tudtam elviselni, de most valamiert nagyon elveztem. Egy darab iranyithato rongynak ereztem magam es pont ez volt az amit elveztem. Azt gondoltam magamban hogy en csak egy buta k..a vagyok, a pasi mindent jobban tud nalam, ezert hagyom hogy o iranyitason..


Miert lehet ez? Hogg lehetseges hogy ennyire megfordultam most?


2020. márc. 14. 08:09
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Megkockáztatom hogy jóval idősebb volt! S te az izgalmat (megcsalást) élvezted. Ebben nincs semmi különleges!
2020. márc. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Nincs ezzel semmi baj azon kívül hogy félrehúzod a madzagot
2020. márc. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

A szerencsétlen barátod előtt is megalázkodsz? Mondjuk így már igen! Most már a szégyentől! Nem azért mert "megváltoztál"!

A szégyen megalázottság érzést okoz!

2020. márc. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az erkölcsi norma hanyatlása,"r.....i" érzés megalázó!
2020. márc. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Legalább a saját helyeden kezeled magad! Ez is valami ennyi idősen.....
2020. márc. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Felfedezted, hogy az ember lelki tulajdonságai a partnertől, a kapcsolattól függenek. Ami az egyikkel valamilyen, a másikkal talán fordítva.

Ilyenkor szoktak ráébredni, hogy nem a megfelelő partnerrel vannak. Szerencsés esetben ez a véglegesnek szánt kapcsolat előtt bekövetkezik.

2020. márc. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
Úgy hogy igazából egy ribizli vagy. Ennyi az egész.
2020. márc. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
32%
Mennyire agyzavaros ez a generáció, még szerencse hogy azonnal kukázom ezt a korosztályt.
2020. márc. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sajnálom a csávót. Nincs semmi baj a ribizliséggel, de jobb ha az ilyenek előbb tudódnak ki, mint utóbb

Remélem te nem tapasztalod meg azt a fájdalmat ami egy megcsalás okozni tud

2020. márc. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!