Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen lehetséges pózol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lehetséges pózol vannak még? Szerintetek mi lenne megfelelő?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Felvázolnám a helyzetet: a barátommal 8 hónapja vagyunk együtt 4 hónapja van szex. Viszont én jelenleg sem élvezem igazán. Az a helyzet hogy az orális szex közben nem igazán tudom magam elengedni mert eddig minden srác akivel voltam (2 :D) nagyon rosszul csinálták és eléggé fájt. Valahogy sosem tudom élvezni és mivel félek, mielőtt elkezdeném nagyon élvezni megkérem hogy hagyja abba! Szóval a kérdés 1) Szerintetek ezzel mit tehetnék?


Előjáték alatt felizgulok, de sosincs orgazmusom. Eddig az alap ami úgy egészen kellemes/ élvezetes volt az a misszionárius. De a barátom azt annyira nem élvezi ezért szeretnénk a repertoárt bővíteni. Eddig amit próbáltunk és nem élveztem az a:

-kutya ( négykézláb)

- kutya ( alkalon támaszkodva)

- kutya (tudjátok ilyen ass up face down)

- Lovagló( egyenes háttal, és több féle dőlésszögben)

- lovagló háttal a páromnak

- és hason fekve úgy hogy valamelyik lábamat felhúzom

- hason fekve ilyen “béka” pózban.

- és amit még élveztem is, de macerás az az hogy ebben a “béka” pózban picit alányúl a csípőmnek, csak az neki picit bonyolult, de én élveztem.


Amire még gondoltunk hogy missziben az egyik lábamat fel emelem és a vállára,nyakába teszem. Szóval kérdés2) Milyen pózt ajánlatok még, ami kifejezetten aktus, és szerintetek kivitelezhető? Kérdés 3) Ha számomra kellemetlen az aktus akkor az miért van, hogy lehet rajta segíteni?



2020. márc. 4. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Űrhajós póz.
2020. márc. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

#1 az pontosan milyen?

Ja tényleg, kérlek ha írtok egyet elmagyaráznátok hogy az hogy néz ki?

2020. márc. 4. 18:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Orális szexnél mond neki, hogy neked hogy a legjobb csinálja úgy és máris élvezni fogod.
2020. márc. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#2 próbáltunk, de nem igazán tudom pontosan!
2020. márc. 4. 19:01
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A probléma azzal van hogy nem tudod magad elengedni és mint mondtad mikor már elkezdenéd élvezni szólsz neki hogy hagyja abba. Addig amig nem tudsz ellazulni, átadni magad az érzéseknek addig nem lesz jó a szex.
2020. márc. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát sok pózt tudok, ami nagyon jó lehet! Szívesen megmutatnám neked!
2020. márc. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Inkább csak írd le!
2020. márc. 4. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!