Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek hogy élvezzem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ashely kérdése:

Mit tegyek hogy élvezzem a szexet?

Figyelt kérdés

Szóval, nem rég veszítettem el, azóta párszor együtt voltunk a barátommal. Orális szextől el tudok menni, de elég sok idő az is, viszont a behatolásos szexnél kb, nem érzek semmit, vagy kellemetlen,ha túl mélyen van vagy fájdalmas ha túl durva. Mostanában mondhatom,hogy kellemes is tud lenni, de nem az igazi. Csináltuk különböző pózokban is, kértem,hogy próbálja meg különböző szögekből is. Az idővel nincs gond, mert nagyon sokáig bírja, de ha akarom rövid is tud lenni. Amennyire vártam,hogy majd milyen jó lesz, totál zavar,hogy ez nem működik, mégha sok nőnek érzéketlen vaginája. Úgy érzem kellően elengedem magam ahhoz,hogy élvezzem. Az lenne a kérdésem,hogy van akinél esetleg eleinte nehezebben élvezte a dolgot,de ez megváltozott? Hogyan?

Igaz eléggé későn veszítettem el, több gátlás lehet bennem,de nem vagyok szégyenlős.


25/N



2020. márc. 14. 08:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Csináljátok azt és úgy, ami neked jó. Ha a vaginális behatolásnál nem érzel jót, de orálnál igen, akkor azt! Az a fontos, hogy elérd a gyönyört, nem az, hogyan. Amúgy pedig igen, változhat, hogy mit érzel, ami most nem élvezetes, ahhoz megjöhet a kedved. De még sokkal többet számítanak az érzelmek, az erős vágy.
2020. márc. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Próbálok kicsit "önzőbb" lenni, de látom rajta,hogy ő mennyire akarja a behatolásos szexet, néha szabályosan könyörög, nameg én is szeretném ha élvezhetném vele együtt, és megtesz ő mindent, de de az is kizökkent,hogy arra gondolok,hogy neki mennyire hosszú ideig kell kényeztetnie orálisan vagy a kezével.
2020. márc. 14. 08:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Kísérleteztek és TÜRELEM. Írtad hogy már kellemesse kezd válni hát sokaknak hónapokig tart amíg élvezetes lesz
2020. márc. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nehéz elmagyarázni, de megpróbálom. Sok embernek, főleg a nőknek nagyon fontos a megfelelő érzelmi háttér. Azt biztosan észrevetted már, hogy mindenki más hatással van rád. Van, akit az első pillanattól utálsz, van, aki közömbös neked, van, akit szeretni is tudsz, és lesz olyan is, akinek egy szavától megroggyan a térded. Ennek nyomán aztán szerelembe esni sem tudunk mindenkivel egyformán. Van, akit tudunk szeretni, és van, akinek minden porcikáját imádjuk.

Szóval ha nem a megfelelő partnerrel vagy, az is nagy hátráltató tényező lehet.

2020. márc. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!