Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatalabb lányok, akiknek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalabb lányok, akiknek bejönnek az idősebb pasik. Mi jön be rajtuk? Mikor jöttetek rá hogy ők (is) bejönnek? Volt már idősebb pasival valami?

Figyelt kérdés
2020. márc. 14. 13:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
23%
Nekem a lóvé jön be...
2020. márc. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Kb 2 éve jöttem rá hogy szívesen lennék egy idősebb pasival. Nem voltam még idősebb pasival, sőt pasival sem. Szerintem ha egyszer elveszítem a szüzességemet, akkor az egy idősebb pasival lesz. Vagyis remélem.. Természetesen a velem egykorúakkal sincs semmi bajom, meg randizgatok is, de az idősebb korosztály jobban izgat.
2020. márc. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
Nekem azért jönnek be mert sokkal tapasztaltabbak, érettebbek minden téren mint a kis fiatal fiúk :)
2020. márc. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Jobbak az ágyban.
2020. márc. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
71%
Az egyesnek van igaza,a többi csak duma. Tapasztalat,komolyabbak, értem én,mégis csak a pénzesebbekre tapadnak a csajok.
2020. márc. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
6%
Én szeretem a fiatalabb lányokat tanítani.Egészen más egy ilyen kapcsolatnak a dinamikája.31F
2020. márc. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
93%
Nekem nagyon bejönnek ,nem tudom megmondani miért csak sokkal izgatóbbak mint a korombeliek, jelenlegi baratom 10 évvel idősebb nálam ,de egyszer majd szívesen kipróbálnék ennél idősebbet is és amúgy szerintem nekem mindigis tetszettek az idősebb férfiak ,biztos valami komplexus 🤔
2020. márc. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%

en csak az agyban szeretem az idosebb ferfiakat amugy nem lennek veluk egyutt

(17/l)

2020. márc. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
76%

A megjelenesuk mert ugye az igenyesseg ápoltság az h ad magára van valami vonzó az ősz halántéknak

Már gyerekkoromban is idősebb férfiak társaságában éreztem magam jól biztonságot éreztem

14 éves koromtól megdobogott a szívem ha egy jól szituált 30-45 évest láttam


17-18 évesen meg már szexuális vonzalmat is éreztem egyszerűen be nedvesedtem de akkor még nem tudtam mi miért van szűz voltam ..

19 évesen már egy 33 éves volt a pasim.akinek Cuckold fétise volt

2020. márc. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
23 f lanyok irjatok ha akartok beszelni :)
2020. márc. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!