Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti is vagytok úgy h...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti is vagytok úgy h szeretitek mutogatni magatokat arc nélkül es utána jól esik az elismerés?

Figyelt kérdés
2020. márc. 14. 17:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nemcsak a lányok szeretik az elismerést, a fiúknak/férfiaknak is ugyanolyan szükségük van rá, hogy kapjanak pozitív visszajelzéseket. Viszont itt ne nagyon reménykedjen senki, hogy valós képeket fog kapni, mert mindenki tisztában van az internet veszélyeivel (ha nem, az elég nagy baj de mindenki maga dönti el)), meg hát ugye annak is megvan az esélye, hogy full negatív véleményt kap. Szerintem ennek ellenére sokan küldenek ilyen képeket, de nem itt.
2020. márc. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Igen, jól esik az egópolírozás.
2020. márc. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

11#

Akkor hol küldenek?

2020. márc. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nem. En arccal mutatom azoknak, akik baromira tetszenek. Nem az elismeres kell, bar van, hanem az o testuk, es en is viszonzom. Nem a gyakorin!

Se gyerek, se karrier nincs, a kepeim felolem mehetnek fomusoridoben, de ez az egyszer elunk miatt van. Ha holnap agyonlone valaki, mar eltem.

2020. márc. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 October15 ***** válasza:

11.: Régen mikor tini voltam [28 vagyok] akkor itt baromi sok csaj küldözgetett ilyen képeket. :D Asszem akkor még a szexualitást és a Tini párkapcsolatokat nem szedték külön vagy valahogy így volt. Teli volt a GYK "Szerintetek jó a mellem / fenekm / combom / alakom / anyámkínjám?", "Szerintetek szép vagyok?" stb jellegű kérdésekkel. És hát messze nem csak arc nélkül. :D Anno még egy stalkerem is lett GYK-ról. :D Egyik lány meg hát videós contenttel lepett meg mert épp olyanja volt. XD


Szóval itt anno NAGYON ment ez a lányok részéről. Manapság gondolom inkább már pl snapen stb megy az ilyesmi.


Mondjuk az is igaz hogy 28 évesen nem fogok ilyen képek után rohangálni szóval lehet még mindig divat csak én nem hajtok ugyanarra mint 16-17 évesen. :D Bár 1-2 spicy kép így is csúszott már be azon az alapon, hogy ruhában jobb az alakja. :D [Ami mondjuk igaz is volt, de akkor is. XD]

2020. márc. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

11-es vagyok.

Igen én is emlékszem ilyenre, pont ezekre, meg ugye a csajok nektek az ilyen farok bejön? elég vastag? nem túl eres? tipisu kérdésekre és tényleg küldték a képeket. Nekem pozitiv csalódás, hogy ebből kevesebb van itt, mint pl 6 éve.

Nem tudom hol küldözgetik, de én a snapchatet hallottam, gondolom megy facebookon is, nem tudom .

2020. márc. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nincs szükségem elismerésre.
2020. márc. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Inkább az arcom mutogatom arra elképesztően dicséreteket szoktam kapni
2020. márc. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!