Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől lehet, hogy az első pár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet, hogy az első pár lökés fáj a barátnőmnek? Utána már nem.

Figyelt kérdés

Mindig óvatosan kell neki betennem, az első pár lökés fáj neki kicsit. Ez normális? Utána már semmi baj nincs, nagyon kellemes azt mondja.

Fél éve vettem el a szüzességét, azt mondta még a hártyája nem szakadt el teljesen. lehet ettől?



2020. febr. 28. 19:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem hülyeség. Csak nem elég nedves. Ha nehezen nedvesedik használjátok síkosítót.
2020. febr. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Használunk
2020. febr. 28. 19:56
 3/12 A kérdező kommentje:
És megnéztünk, tényleg ott van még körben egy ilyen karimás valami, a szűzhártyának gondoljuk.
2020. febr. 28. 19:58
 4/12 anonim ***** válasza:
61%
Meg kell jól csókolni, nyalni, és utána benyomni a lompost.
2020. febr. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Pedig csak arra tudok gondolni hogy nem izgult fel rendesen.
2020. febr. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Méretbeli különbség nem lehet? Nekem 18 cm-es, neki meg kis szűk puncija van :)
2020. febr. 28. 20:09
 7/12 anonim ***** válasza:
94%

Nem itt kell kérdezősködni, menjen el a barátnőd nőgyógyászhoz, majd ő megmondja, mi a okozza. Ha fizikai, akkor elmondja, mit lehet tenni, ha lelki, akkor arra ad tanácsot. Az a lány, aki nem életet képes élni, legyen annyira felnőtt, hogy merjen nőgyógyászhoz menni. (nem mumusok, nem bántanak!)


Mellesleg, először ne lökés legyen, csak finom behatolás, fokozni kell a tempót, amíg el nem éritek az igényelt szintet. De a nők nem úgy működnek, mint a pasik, nem úgy vannak bekötve! Számukra lassan emelkedik a szexuális vágy, a pasiké gyorsan felugrik. A nőknek kell az előjáték, ami az udvarlásnál kezdődik. És itt ne az első találkozásra és nem mozira gondolok, hanem a mindennapos kedveskedésre, amikor próbálja a férfi szexre invitálni. Simogatás, csókolózás, ölelkezés, vetkőzés, meztelenül cirógatás, csókokkal elhalmozás, kézzel és orálisan izgatás... Nők esetében akár az első orgazmust is el lehet érni nyalással, ujjazással. Hiszen a nők izgalmi (görbéje) állapota nem esik vissza orgazmus után, mint a férfiaknak, hanem képes sokáig felső szinte maradni. Ekkor jöhet a behatolás, a már felajzott, nedves, forró p.nciba.

Az a nagybetűs férfi, aki mindezt eltudja érni a nőnknél! Ez garantálja, hogy a nő oda is lesz érte!

2020. febr. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%

A hüvely nagyon tágulékony, kifér rajta egy 3-4 kilós kisbaba is. (nagyobb is, de ott általában már orvosi segítséggel)

Kellő izgalmi állapot kell, a megfelelő ellazulshoz, bemelegedéshez, nedvesedéshez!

Amennyiben hosszú és megfelelő előjáték ellenére sem nedvesedik, tágul, akkor szintén érdemes felkeresni a nőgyógyászt. Ha nem fizikai, hanem lelki probléma okozza a beszűkült, stresszes hüvelyt, akkor szexológus segítsége ajánlott.

2020. febr. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, ne izgulj. Ha utána élvezi, nincs gond.
2020. febr. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
55%
Nekem is mindig fáj az elején. Ez ilyen. Lassan és baromi óvatosan kell elkezdeni.
2020. febr. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!