Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Kinek mi a kedvenc...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Kinek mi a kedvenc maszturbációs technikája?

Figyelt kérdés
Kort is légyszi!

2020. márc. 15. 18:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
bal kézzel, vagy jobb kézzel marokba .. 17
2020. márc. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Technika alatt pontosan mire gondolsz?
2020. márc. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
Nekem a csavart furkos gezemice technika, de az 1986 előtt verzió...
2020. márc. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Fleshlight, meg is b@$zom mindjart
2020. márc. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Semmi extra kiverem jobb kézzek 3 perc és kész.
2020. márc. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Csakis a klasszik, jobb kézzel, másképp el sem tudok élvezni. Próbáltam már egyebet is, de nem jött be semmi, még a fleshlight sem. 23f
2020. márc. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
Popoba ujjam farkam kezembe, és mint a gejzir jön a cucc
2020. márc. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Legjobb a Fleshlight.
2020. márc. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%
Elég vénony és magas vagyok meg hajlékon. Be tudom kapni magamnak. Ez a kedvencem.
2020. márc. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Egyik kezem, másik kezem, vagy méretemből adódna akár mindkettő. De a Fleshlight is ott van, nekem a Satisfyer Men Masturbator igen bejött, nagyom szuper! (szabályozható szívó funkció és belső átmérő, különböző cserélhető betétek) Egyedül és párommal is jó játékszer! Neki King Cock élethű dildo, nekem pedig ez. Feldobják az intim életet a kellemes játékok! ;-) A változatosság gyönyörködtet!

Víz bázisú síkosítót ajánlott használni kiveréshez és játékszerekhez, de persze közösüléshez is!

Jómagam a masztizásnak is szeretem megadni a módját, ha van rá lehetőségem. Nem szeretem elkapkodni. (arról nem is szólva, aki mindig sietve veri ki, az hajlamos partnerrel is gyorsan elmenni)

48F

2020. márc. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!