Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasiknak csak az alacsony,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknak csak az alacsony, vékony, és kismellű lányok tetszenek?

Figyelt kérdés

Én 170 cm vagyok, közepes mellekkel de azt vettem itt is észre h soknak az alacsonyabb lányok jobban bejönnek.

Ez engem nagyon bánt.


2020. márc. 15. 19:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, lehet nagy melle is.
2020. márc. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen vagyok de hidd el hogy nem tetszek én se minden egyes pasinak

Szerintem fogadd el magad először. Sokkal jobb lesz utána a kisugárzásod.

2020. márc. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Gondolod, hogy ők az alacsonyságuk miatt jönnek be? Szerintem az összkép számít. Nem hinném, hogy sokaknak annyira azámít a magasság.
2020. márc. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én inkább a magasabb lányokat szeretem. Ha nálam nagyobb akkor az már lehet zavaró lenne, de nem sok ilyennel találkozok szerencsére (194 centi magas vagyok). Ne legyen vékony, inkább formás. Az a gond a csajokkal hogy nem tudják belőni az aranyközéputat. Vagy pálcikára diétázzák magukat, vagy abszolút nem érdekli őket nem csupán az alakjuk, hanem az egészségük is és iszonyatosan el tudnak hízni.
2020. márc. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
29%
A magasabbak nekem, 190 centis férfiként. Cici legyen pici, maximum 75B, de formás, kerek, feszes. Popsi lehet nagyobb, kerek, pörge, és járáskor picit éljen külön életet, amplitúdóval. A lábak, azok a mindenem, szép, hosszú combok, enyhén izmos vádli, ne legyen terhes a hintalova (O láb), formás, szép lábujjak, ápolt, puha talpak, íves boka jellemezze. F
2020. márc. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szerintem meg pont a te magasságod az ideális, 165-175 között.

Inkább formás mint vékony legyen egy lány szerintem.

Mell az meg olyan amilyen, ebből még nem volt baj.

2020. márc. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
63%
160-170cm között, husis, telt és molett. Közepes és nagy mellekkel. 41F
2020. márc. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az számít, ami a fejében van- ha okos, kedves, humoros, akkor tökmindegy, milyen a magassága vagy a melle.
2020. márc. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem szerintem bejönnél! Kép?
2020. márc. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem meg más kép néz körbe és észreveszed hogy észrevettek😉
2020. márc. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!