Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van erre valami magyarázat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van erre valami magyarázat?

Figyelt kérdés

Úgy tudom azért akarnak szexelni az emberek is meg az állatok is mert azok a hormonok amik felszabadulnak szex közben jó érzést okoznak és ez bele van kódolva az élőlényekbe, hogy szexelj mert az jó lesz. Tehát arra megvan a magyarázat, hogy miért szeretik az emberek ha a pénisz a vaginába kerül. Mert így lesz fajfenntartás.

De a fenéknyalásra mi a magyarázat? Heterók, melegek, leszbikusok közt is nagyon népszerű a fenéknyalás, és ez nagyon izgat egyeseket de erre van valami magyarázat?


2020. márc. 15. 21:16
 1/8 StevenUp ***** válasza:
Valaki rájött hogy jó érzés
2020. márc. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az állatokat nem a jó érzés csábitja dologra ,hanem a fajfenntartási ösztön.

A természet első sorban a fajfenntartást tartja az első helyen a szexet,és nem az élvezések miatt.

Ezt csak azért alkotta mellé,hogy bőven legyenek utódok is .

Kik azok,ha nem társulna kellemes érzés hozzá,akkor is fárasztanák magukat ??

2020. márc. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jó de ez nem úgy van hogy az emberek szeretik ha kinyalják a feneküket mert jó érzés. Hanem nagyon sokakat izgat ha kinyalja valakinek a fenekét, és nem értem ez hogy alakulhatott ki.
2020. márc. 15. 21:28
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
A kutyák is megszagolják egymás fenekét :))) biztos van benne valami ösztönös infószerzés egészségi állapotról stb. én erre tippelnék! De amúgy meg mindenki azt csinál az ágyban amit akar, gondolom nekik ez a perverziójuk! :)))
2020. márc. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%

Én imádom nyalni a lányok popsiját

Minden barátnőmnek csináltam viszont nekem soha senki és nem is kértem meg nem is akarom :D

23/F

2020. márc. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miert nem a csokolozast kerdezed inkabb? Azt szinte mindenki csinalja. A seggnyalast toredek.
2020. márc. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A munkahelyek miatt! Ott megy ám az igazi seggnyalás!
2020. márc. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Imádom a csaj testét és minden kis porcikáját simogatni is nemcsak dugni. Szép és finom érzés megfogni, a kisugárzásról nem is beszélve. Ez szerintem nem hormonális. A fenéknyalás hasonló mint a punci imádat. Ha ott biológiailag lenne mégegy lyuk akkor arra is gerjednék!

35F

2020. márc. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!