Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol találhatnák idősebb nőt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnák idősebb nőt aki erre-arra meg tudna tanítani?

Figyelt kérdés

Teljesen kezdő vagyok.

21F


2019. szept. 16. 17:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%

Pont ott ahol nem idősebbeket... miért várod azt, hogy valaki jöjjön és "megmentsen"? Nem akarlak kiábrándítani, de kicsi rá az esélye, sokkal messzebbre jutsz, ha önerőből indulsz neki. Jó persze, tudom-tudom, "nem olyan egyszerű az" - de ha ezt mondod akkor már eleve feladtad a harcot.

Tudod mi különbözteti meg a sikeres embert a vesztesektől? Az, hogy bár mindkettő útja rögös, de egy sikeres ember ha kell ezredszer és feláll és megy tovább előre.

2019. szept. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem adtam fel egyáltalán, pontosan hogy most vettem a bátorságot ehez, csak nem tudom hogyan kéne ezt csinálnom? Utcán szólítsam le őt? vagy nem tudom?
2019. szept. 16. 17:57
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Felejtsd el , esélytelen . Senki nem fog veled bajlódni. Lúzer vagy és az is fogsz maradni.
2019. szept. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
2#Az a lúzer aki mondja.
2019. szept. 16. 18:52
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem kell ehhez idősebb nő!Keress olyan lányt aki bejön Neked és menni fog Vele is. Jön az magától, hidd el, nem kell betanulni.
2019. szept. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#4 pontosan. Ezért tudom hogy te is az vagy. Azt hiszed hogy ez megoldás lehet de hidd el max kiröhögnek , de nem tekintenek potens partnernek
2019. szept. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6#Te már csak tudod.
2019. szept. 17. 14:56
 8/11 anonim ***** válasza:

#7 bocs de ha nem igaz akkor miért kérdezed ?


Azzal hogy felteszed a kérdést igazolod amit írtam.

2019. szept. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Rosszlányok.hu
2019. szept. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9-es, akár ott is, feltéve,hogy a kérdező más módon nem talál pasit, kizárólag szexre vágyó, olyan mindegy ki, csak legyen valaki nővel is megelégszik. Mondom ezt "idősebb" nőként.

Aki magára igényes, megfelelő egzisztenciával bíró, értelmes nő, kortól függetlenül talál pasit. Akár jóval fiatalabbat is, egy lépést nem kell tennie ezért.

2019. szept. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!