Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol találhatnék lányt ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék lányt ilyen extrém kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Kérném, hogy senki ne ítélkezzen, mindenkinek vannak egyedi vágyai.


Szóval olyan lányt szeretnék, ki lehetőleg acélbetétes bakancsot húzna és abban rendesen megrugdosna, még a golyóimat is. Lehetőleg, úgy, hogy legyen látható nyoma is a verésnek. Elvileg vannak olyan kemény csajok, akik bevállalnák ezt, vagy ez már túl extrém?


Köszi!



2020. márc. 16. 10:22
 1/6 exelant ***** válasza:
Bármelyik társkereső legalábbis viszonykereső oldalra leírhatod, hogy ilyen kapcsolathoz keresel társat, ahol ez belefér a kapcsolatba, akkor ilyenek fognak jobban jelentkezni hölgyek terén. csak kifejezetten ilyen oldalról nem tudok, ahová CSAK ilyen emberek jelentkezhetnének be, maximum ilyen csoport van egy oldalon belül. De fejből ezt most nem tudom, melyik oldalon láttam ilyen lehetőséget kifejezetten. De ettől függetlenül is, akárhová regisztrálsz, jelezd az oldaladon.
2020. márc. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Asszem van külön BDSM társkereső, ez szerintem már bőven az a kategória. Ott szerintem megtalálod a számításaid.
2020. márc. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Keress egy dominát ő biztos megcsinalja neked
2020. márc. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát nèzd, èn már rúgtam tökön illetőt acèlbetkósba (mondjuk ő nem akarta, csak pofátlan volt)
2020. márc. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyedi vágyak... Na ja ez az. De legalább nem undorító. Szerintem ez egy BDSM jellegű valami lehet... Nemcsak te vagy egyedül ferde, sok csaj is van ilyen csak kis százalékban de soknak a kis része is sok. Itt volt csaj amelyik úgy akart szexelni hogy közben vagdossa magát és véresek leszünk.... :D
2020. márc. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Smpixie oldalon nézelődj a domina kategóriában :)
2020. márc. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!