Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nő barátomat rá szeretném...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő barátomat rá szeretném beszélni egy barátság extrákkal kapcsolatra mert cikinek érzi hogy szűz, de jó ötlet e?

Figyelt kérdés
3 éve barátok vagyunk és a csajnak nem igazán jön össze úgy az élete ahogy tervezte, megcsalták átverték, egyetemen bukdàcsolt, sorolhatnám jó sokáig. 20 éves, lassan 21 lesz és még nem volt egy normális pasija. Ő inkább a hagyományosabb "tali, barátok, randi, járnak, dugnak, stb" kapcsolatot szeretné, de manapság nincs ilyen. Én akikkel találkoztam eddig, mind csak dugni, bulizni akart, normális hosszú távú kapcsolatra egyikük sem vágyott. Ő is ember, rá is rá jönnek az ilyen dolgok, pár napja pedig azt mondta nekem hogy gáznak érzi hogy 20 évesen még szűz. Meg szeretném próbálni vele ezt a dolgot, mert nekem eleve tetszik, és részemről már eleve régóta több ez a dolog mint barátság de ő ezt nem tudja. Alapvetően beszédes de visszafogott lány. Nem tudom, megérné-e mert én segítettem neki mindig mindenben, nekem meg már annyi barátnőm volt hogy ez már semmiség lenne.
2020. febr. 25. 23:28
 1/10 StevenUp ***** válasza:
100%
Figyelj, nem könnyű kitörni a friendzone-ból és a barátságotok oltárán kár lenne erőltetni az önigazolásod
2020. febr. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Akkor talán kezd azzal, hogy jelzed neki teszik neked. S majd ha leszálltál a "annyi barátnőm volt" magas lóról és "csak szexet akarok" dolgot is elengedted akkor érdemes lesz majd kezdeményezned az irányába.
2020. febr. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
“De manapság nincs ilyen” - de igen, van, úgyhogy ne vedd el a reményét, és ne beszéld rá ezzel, hogy “feladja”, és veled veszítse el egy alkalmiban, ha egyszer komolyat szeretne.
2020. febr. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jól írja az egyes, nem érdemes ilyenbe belemenni.
2020. febr. 26. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#2

Igen, sok barátnőm volt, ezért van nekem is némi tapasztalatom arról hogyan gondolkodnak ma egy kapcsolatról a korombeliek,ez pedig nem "magas ló", habem tény.

""csak szexet akarok" dolgot is elengedted "

Hol írtam, hogy ÉN csak szexet akarok? Ebben a hónapban a harmadik pasit írta akivel randizott, hogy csak meg akarta dugni, ezért dobta őt, ezt meg leirtam fentebb hogy miért van.

#3

Hát, az elmúlt két évben folyamatosan csak ilyenekkel találkozott/találkoztam, baráti kört nézve is szomorú, de nincs olyan egyik nembol sem, aki hosszú távú kapcsolatban gondolkodik mert mind azt mondja, hogy jó pár évig csak szexelni meg bulizni akar. Ezt pedig többen bevallották már, szóról szóra így. Sajnálom ha ezt nem tudod felfogni, elfogadni. Lehet, hogy kiöregedtél már ebből a fiatal rétegből, így nem is nézem rossz szemmel a válaszod.

#1, 4

Azt sem akarom, hogy vagy azon kattogjon, hogy ő még szűz, mert volt arra példa hogy ittunk, ünnepeltünk valamit és amikor haza mentünk átölelt és elsírta magát hogy egyedül fog meghalni, hiába mondogattam hogy nem. Nem szeretem rosszkedvűnek látni, ha sír azt meg meginkabb utálom. Ő meg mivel ezen lovagol, erre gondoltam. Hiszen ha úgy nézzük, barátok már jó ideje vagyunk, volt jogy kettesben elmentunk több helyre (ennyi év alatt inkább nem számolom össze), szinte mindent tudok róla és ő rólam. Tehát az a hagyományosabbnak mondható forma amit ő követi akar, félig pipa, nem?

2020. febr. 26. 06:24
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg, hogy lefeküdne-e veled. Ha benne van, akkor szuper, ha nincs benne, akkor is megy tovább az élet.


Ha nem sertően kérdezed meg, és világossá teszed, hogy nem akarsz járni (tehát nem csapod be), ez egy jó kezdeményezés. (Szerintem)

2020. febr. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"tali, barátok, randi, járnak, dugnak, stb"


öhh, hacsak nem valami parasztfalváról jöttél, ez az átlag még mindig. Randi, járás, szex.

Azért, mert néhányan verik a mellüket, hogy ők bizony szexpartnereket tartanak, attól még az átlag, még mindig átlagos kapcsolatot él

2020. febr. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Na mi lett a vége?
2020. okt. 5. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

3-as válaszoló vagyok, 21 éves, szóval nem hiszem, hogy “kiöregedtem” ebből a rétegből. A környezetemben a legtöbb ember kapcsolatban van, és mindig is ezen a “randi, járás, dugnak” vonalon haladt. Persze vannak, akik csak szexet keresnek, de ez a kisebbség. Max. olyanokkal találkozom/találkoztam, akik két kapcsolat között kiélték magukat, mondjuk, pár hónapig, vagy akik kapcsoltot keresnek, de amíg nem találnak erre megfelelő személyt, addig nem utasítanak vissza egy-ey kalandot.

De hogy valaki kifejezetten csak szexet keressen, azért elég ritka.

2020. okt. 5. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Darkness forever ***** válasza:
Finoman próbáld megbeszélni vele ezt az egészet szerintem
2021. ápr. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!