Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon gáz, ha tetszenek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, ha tetszenek a telt lányok vagy azok akik vékonyak és híznak?

Figyelt kérdés

Szívesen megismernék egy lányt akit nem zavar a súlya és szeret enni.



25F



2020. márc. 16. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
61%

Nem gáz. Neked bejön akkor bejön

Más mit gondol azzal ne foglalkozz


De nagyon kövér lánnyal hosszú időre sajna ne tervezz... Szívük nem bírja

2020. márc. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is egyre jobban bejonnek a teltek is...
2020. márc. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 October15 ***** válasza:

Gáznak nem gáz, a te dolgod hogy mi vonz.


Bizonyos határok között tud vonzó lenni, ellenben ezt a vékonyak és híznak vonalat nem értem. :D

2020. márc. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok kövér, sportolok, de ettől függetlenül nem tartom magam vékonynak se, van rajtam husi, és imádom magam. Imádok enni (nem vagyok feedee), és nem zavar a súlyom (77kg)

Azt javaslom te se foglalkozz mások vélemenyével. Min változtat, ha én most azt írom neked hogy gáz, vagy azt hogy semmi baj, jó ez így? Semmin, neked ilyen az ízlésed, keress ehhez megfelelő nőt, sok boldogságot:)

2020. márc. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem baj. De a feed dolgot nagyon nem tudnám értékelni (már ha azzal is párosul az érdeklődésed).
2020. márc. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!