Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tetszenek a telt, duvi,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszenek a telt, duvi, molett lányok. De nem tudom, hogy ez most csak fétis e. Szerintetek?

Figyelt kérdés

20 évesen tetszettek meg igazán a kerekded alkattal rendelkező lányok. Egy év múlva már főként feléjük közeledtem. (Hiszen nekik is ugyan olyan bájos küllemük és jellemük lehet mint másnak). De sokat lehet mostanában itt is a különböző fétisekről olvasni. Mint például a BBW, feedee és feeder kapcsolat.

Valahol talán az is izgat, ha egy lány hízik, de az is ha már amúgy is dundi.

Egy kicsit megzavarodtam és nem tudom, hogy mi is ami rossz és mi is ami nem.

Emiatt írtam.

Főként korombeli 20-25 éves lányokat fiúkat kérdeznék, hogy erről mi a véleményetek. Vagy ha valakinek van valamilyen hasonló fétissel kapcsolatos gondolata vagy tapasztalata azt is szívesen elolvasom. (Ha nem akarja nyíltan megírhatja priváltan is.)

Kérlek titeket, hogy ne gúnyolódó válaszokat írjatok!


A válaszokat előre is köszönöm szépen! :)



2019. márc. 10. 19:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha tetszenek a duci lányok az nem fétis. Csak ilyen az ízlésed. Nincs vele baj!

Ha a hízás izgat az már fétis. S számomra elég fura.


22L

2019. márc. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
57%
Nekem is tetszenek a duci lányok!A nagyon kövérek már nem!Volt már barátnőm aki duci volt és sokkal jobb volt vele minden, mint egy vékony lánnyal!Egyáltalán nem fura, de ha arra vered, hogy hízlalod a csajt, az már beteges!22/F
2019. márc. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Exemet a hizas izgatott, fel is hizlalt, 130 kg vagyok :) 25 L
2019. márc. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!
2019. márc. 10. 20:31
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
Nem mindegy, hogy minek nevezed? Sok fiú a teltebb nőket kedveli. De ne hízlald fel, az beteg, aztán ápolhatod. Olvastam egyszer egy ilyen pasiról, hogy annyira felhízlalta, hogy a nő fel sem tudott kelni, ápolni kellett. Előbb meghúzta, aztán bepelenkázta. Na, ezt már büntetném.
2019. márc. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem ártanék senki egészségének.

Csak a teljesség miatt hoztam fel ezt is.

2019. márc. 10. 22:23
 7/14 anonim ***** válasza:
Én imádom,kényeztete,gondoskodok róla amikor csak lehetőségem van rá!:)
2019. márc. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Amikor megfordul a kereslet-kínálat szent és sérthetetlen összefüggése, és a feminizmuson felhízlalt zsírgolyók, az az a kínálat, alakítja a keresletet. XD
2019. márc. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
95%

Szerinted mégis mi az hogy fétis? Amennyire én tudom, egyszerűen csak egy ritka szexuális preferencia. Mivel a társadalom többsége nem érez úgy ahogy te, igen ez egy fétis. És?

Vagy egyszerűen csak szeretnéd hogy valaki világos morális viszonyokat teremtsen, és e fétis alatt egyszerűen szexbűnt kell érteni. Sajnálom, ilyesmi nem létezik. Az egész dolog olyan ritka, hogy még a nagy etikai rendszerek se fáradtak elítélni.

Az egész nagyon ingoványos talaj, szóval mindig figyelned kell hogy ne a farkaddal gondolkozz. Vannak nők akiket felizgat a hízás, és vannak nők akik amúgy is kövérek lennének, és mentálisan is egészségesebb nekik, hogy nem kell szégyenkezve tölteni az életüket. De amúgy a folyamatos hízásra épülő kapcsolat nem fenntartható. Magadnak kell rájönnöd mennyire fontos ez a fajta szexualitás az életedben, és a partnered életében, és ez alapján kell egyensúlyoznod. Vagy feladhatod az egészet, ha kibírod.

2019. márc. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a legutóbbi választ!

Nagyon korrekt volt!

Átgondolom amit írtál.

Köszönöm!

További véleményeket is szíven fogadok!

2019. márc. 12. 14:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!