Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy birjatok szex nelkul?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy birjatok szex nelkul?

Figyelt kérdés

Egyetemistak vagyunk, es amugy az orszag ket vegen lakunk, de egy egyetemre jarunk.

Most ugye nincs egyetem, kolibol is kitettek minket.

Hozzaszoktunk a napi/2naponta a szexhez.


Es ez most nincs.

Nyilvan szextelefonozunk, meg minden de meg rosszabb...

Tanacsok, velemenyek?

Nem nimfok vagyunk csak hianyzik a testi kontakt.

20 eves lany vagyok


2020. márc. 16. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Maszturbálj
2020. márc. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Sajnálom, hogy Ti is így jártatok. A partnerem szintén egyetemista lány és több, mint 200 km-re kellett hazaköltöznie. Már most kaparom a falat, nagyon nehezen bírom. Szoktál erotikus filmet nézni?
2020. márc. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Vélemények? Erről minek kellene véleményt írni?

Utazzatok egymáshoz, de úgy hogy több időt töltötök a másiknál és nem lesz akkor olyan “pénzkidobás” az utazás.

2020. márc. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Ennyi ösztönlényt...
2020. márc. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
most hogy van egy kis szabadidő,a leutazás igazán nem lehet gond. felkészülve az esetleges karantén lehetőségére nagyobb csomaggal hozzáköltözni, és a napi szex megvan oldva
2020. márc. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ha osztonleny lennek, akkor mindenkivel agyba bujnek.

Nem utazok le, a szuleimrol gondoskodnom kell.

2020. márc. 16. 22:04
 7/8 anonim ***** válasza:
64%
Felülsz a vonatra, vagy a pasid ül fel a vonatra. Nyáron hogy bírjátok? Akkor sincs se koli, se egyetem.
2020. márc. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%

Mit állítasz itt össze-vissza, hogy a szüleidről kell gondoskodnod?!

Amikor az egyetemen vagy, akkor talán a Jóisten gondoskodik róluk? (Netán éppen lebetegedett az, aki egyébként gondozza őket? Ezt azért írtam, nehogy Te add meg válaszként). Valld be: a szülők nem tudják, hogy van fiúd.

2020. márc. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!