Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párok, akik már régebb óta (1...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok, akik már régebb óta (1 év +) együtt vagytok, van olyan, hogy nagy a különbség kettőtök közt, hogy meddig bírjátok a szeretkezést?

Figyelt kérdés

Én nagyon szeretem elnyújtani a szeretkezést. Sok játékkal, szenvedéllyel kitölteni és élvezni a lebegést, ahogy a gyönyör lassan elönti a testem. A párom viszont nagyon lényegre törően 15-20 percben szereti a dolgot a rövidre zárni.


Ez nagy általánosságban talán természetesnek is tűnne, de én vagyok a férfi és ő a nő. Arról nem is beszélve, hogy én többször is kívánom egymás után.


Vannak nők/férfiak köztetek hasonló helyzetben, hogy ennyire asszimetrikus a szexszel kapcsolatos időigényetek?



2019. szept. 19. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát nálunk én tudnám hetente többször is de a párom az nem. Unszolni kell hogy legyen.
2019. szept. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
# 1/1 - írsz, légyszi nemet és kort? segítene.
2019. szept. 19. 21:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát ha csak túl gyorsan le akarja tudni, na pontosan ebből látod, hogy csak arra kellesz.


Ha hosszabban pöszmörögtök, unja. Tehát, meg akar dugni, el akar élvezni, ezentúl le vagy tojva.

2019. nov. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!