Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Helo a 11 centis pénisz eleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helo a 11 centis pénisz eleg a holgyek szamara? Mik a tapasztalatok? üdv,24 F

Figyelt kérdés

2020. márc. 17. 22:10
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
16%
Sajnos ez nem elég nekik. Ha meglátják, valószínűleg kiröhögnek és otthagynak.
2020. márc. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
21%
Ha megtoldod egy húszezressel, imádni fogják.
2020. márc. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
77%

Nekem is 11-12cm körül van. Azt szoktam csinálni, hogy az előjáték alatt sokat nyalok, hogy mire behatolok, már nagyon fel legyen izgulva és így abban reménykedem, hogy érzékenyebb lesz a kis méretemre is és élvezni fogja. Ez van hogy bejön, van hogy nem. Nem lehet mindenkinek megfelelni. Van akinek ez elég lesz, de van akinek nem.

Ezt érdemes elfogadni, mivel változtatni rajta nem lehet.

A nyalásért nálam eddig minden exem nagyon hálás volt és nem piszkáltak a kis méretemért. Talán ezzel lehet jól kompenzálni, hogy minél többet adhass a másiknak.


25/F

2020. márc. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
61%
Szerbusz hat az a helyzet hogy én ilyen kicsit meg csak nem is láttam de valahogy úgy képzelem el mint egy rudit, teszek vele egy próbát aztán majd megírom elég volt e
2020. márc. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
másodiktól kérdezem, hooogy... 20011 centire gondoltál akkor? az már úgy érzed elég lenne?
2020. márc. 18. 00:11
 6/27 anonim ***** válasza:
34%
most indult a kispéniszű társkereső uzsgyi oda
2020. márc. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
67%
Nem tudnèk vele mit kezdeni. Volt, szinte semmit nem éreztem. 15+ màr elmegy.
2020. márc. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Harmadik kommentelőnek köszönöm a hasznos tanácsot, illetve a pozitív attitűdöt.

Legalább mi, kisfakkúak tartsunk össze ezekben a válságos időkben.

2020. márc. 18. 00:30
 9/27 anonim ***** válasza:
64%
Ha nem vekony, igen. Illetve ha a no huvelye pl szules utan nem vesztett a rugalmassagabol. Es talan a tulzott nedvesseg sem kedvez. De kepzelj el egy tampont. Na es oke, nem izgat fel minket, de nem esik ki, sot, ugy kell utat tornie. Merthogy rugalmas a huvely.
2020. márc. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 exelant ***** válasza:
47%
Nekem a kis farok válik be jobban. Nem mondom, hogy a hüvelykujj nagyságú, de a kisebb méret. Szűk is vagyok ott alul, illetve szájjal is egy kisebb farkat könnyebb kényeztetni, mint egy hosszú, és széles méretűt, főleg ha tövig akarja nyomatni valaki a számban. Nálam ezek miatt kis(ebb) farkúak előnyben!
2020. márc. 18. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!