Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Erről miért nem beszél szinte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Simon Petrikov kérdése:

Erről miért nem beszél szinte soha senki?

Figyelt kérdés
Miért nem beszél arról szinte soha senki, hogy tök mindegy mennyi pénzed, önbizalmad, társadalmi státuszod, milyen személyiséged van, ha valaki nem vonzódik hozzád eléggé fizikailag, akkor sosem fogjátok teteperni egymást, csak "döglött hal" szex lesz, csak a pénzedért fog kihasználni a párod, házasság után lehet meg fogja vonni a feleséged tőled a szexet, ahogy telni fog az idő egyre többet fog téged piszkálni, lehet jóképűbb férfiakkal fog szexelni a hátad mögött, hogy közben téged is használhasson stabilitásra, 50% eséllyel valamikor elege lesz belőle, hogy nem vagy neki elég jóképű, el fog válni tőled, a lehető legtöbb pénzt próbálja majd elvenni tőled váláskor, ha van gyerek/gyerekek, mindent meg fog tenni, hogy soha többé ne láthasd őket, stb?

2020. márc. 18. 01:26
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem mindenki paranoid.
2020. márc. 18. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
A státusztól (akár igazi, akár megjátszott) így is nedvesednek a nők
2020. márc. 18. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Ha a pénzeddel próbálsz megvenni egy nőt, ne csodálkoz, ha a pénzedet fogja csak szeretni...
2020. márc. 18. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
17%
Ilyenekről az beszél akinek ez nem adatik megy és irigyli az ilyen pasikat. Engem pl nem érdelel, nem tudom milyen amikor valaki a pénzedért szexel veled, én csoróként is jó csajokat dugtam, 18 évesen egy lepukkant Daciával furikáztam, ami egy csomó helyen elromlott, egyszer egy csajt vittem dugni egy eldugott folyó partjára és azután nem indult a dacsessz, lassan már ott tartottunk, hogy hívjuk az apját aki szerelő...eléggé ciki lett volna, aztán valahogy megindult. Máskor meg volt egy csaj akire kb az egéssz baráti köröm fente a farkát, köztük egy jól eleresztett bmw-s haver is, akkor már E60 al járt (2009 ben, pedig van ahol az e60 ma is menőnek számít) , és végűl enyém lett a csaj, pedig akkor kocsim sem volt, egy csikorgó biciklivel jártam a csajhoz, szivatták is eleget bmws srácot, hogy én a filléres bicajommal jobb csajokat dugok mint ő.
2020. márc. 18. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
9%
Gyerekhez házasság kell, sokkal nehezebb a dolog nélküle mindenki számára. A gyerekcsinálás pedig elemi ösztönünk. Így vagyunk tervezve, az működik jól, akiben ez benne van. Ráadásul kihaló félben vagyunk. Csak Afrika és Ázsia van túlnépesedve, a kaukázusiak kihalófélben vannak. Minket kell megmenteni, nem a pandákat
2020. márc. 18. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
I N C E L
2020. márc. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%

Ahogy a #3-as írja, ha a pénzeddel hódítasz akkor csak azt szeretik benned nem az embert, ne csodálkozz rajta.

A megoldás, nem golddiggerekkel kell kezdeni, hanem normális nőkkel akinek az emberi értékek számítanak.

2020. márc. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az emberi értékeket keresd egy nőben és ő is az embert lássa meg benned ön magadért szeressen. Azt később is rá ér megtudnia, hogy van pénzed az soha se baj de ne az legyen egy kapcsolat mozgató rugója.
2020. márc. 19. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
61%
Mert amit összehadoválsz az egy baromság.
2020. márc. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Most te leirtad a te problemadat?

Beszelnek rola.

2020. márc. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!