Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nektek megerőltető a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek megerőltető a több (mondjuk2-2,5) órás orális szex? (úgy értve hogy ti dolgoztok🙂)

Figyelt kérdés
Mesélhettek történetrket is
2020. márc. 18. 08:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

30 perc a legtöbb

20/l

2020. márc. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
férfi vagyok. Nyaltam már 48 percig. Pontosan tudom, mert az órát néztem a végén. Másnap megszólalni alig bírtam. Nem hiszem, hogy a másik oldal kellemesebb lehet
2020. márc. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egyszer egy ilyen. Szerintem a pasi kiverte előtte, vagy nagyon hozzászokott a kezéhez, vagy én nem tudom, mi volt, de egyszerűen akármit csináltam, nem élvezett el. Nagyjából 2,5 óra volt (vagy több? Elindítottuk a filmet - Apocalypto -, rögtön az első jelenetnél már hozzáláttunk, és már rég a stáblista ment, mire végül kiverte magának), nagyon utáltam már a végére, untam, fáradt voltam, fájt az állkapcsom és a nyakam, és rettenetesen bosszantott, hogy nem tud elélvezni. Kérdeztem, hogy mit csináljak másképp, hogy lenne jobb, de csak mondta, hogy így jó, ahogy csinálom, csak folytassam nyugodtan. Már lassan 10 éve volt, de annyira traumatizált az eset, hogy azóta is élénken emlékszem rá.
2020. márc. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Szopjatok már le engem is ennyi időn keresztul
2020. márc. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki hogy két órán át nyalsz és megtudod a választ, pedig ott csak a nyelved "dolgozik" nem a komplett szád, kezed, nyak- és állkapocsizmaid. Az okés, hogy nem 5 perc de nem kell átesni a ló túloldalára sem, önzőn kihasználni a másik odaadását.
2020. márc. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nos jómagam eléggé jó "állóképességgel" rendelkezem és egyszer próbáltuk a barátnőmmel hogy csak szájjal csinálja kézzel pedig csak alig... De nem is nagyon éreztem belőle semmit így minimum másfél óráig csinálta.
2020. márc. 18. 12:50
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
10-15 perc alatt lerendezek bárkit..;)
2020. márc. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Még az elélvezést visszatartom valahogy, de hogy több, mint 2 órán keresztül merevedésem legyen egyhuzamban, na az durva. Nekem kb fél óra volt a max szopatás férfiként, de akkor is a végére már hamarabb lelankadtam, mint hogy elélvezzek, aztán kivertem kézzel félmereven.
2020. márc. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!