Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nőknek milyen érzés az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek milyen érzés az anális szex?

Figyelt kérdés
2020. márc. 18. 10:04
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

A nőknek úgy általában...

kinek ilyen, kinek olyan :)

2020. márc. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

Van akinek jó es van akinek rossz.

Ilyen idióta kérdést....

2020. márc. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Én szeretem csinálni, ha jól elő vagyok készitve, akkor nem fáj egyáltalán.
2020. márc. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%

A többség nem szereti, de csak azért mert rossz tapasztalatok voltak

És az a baj hogy mind azért mert az előző partner szarul csinálta és nem lazította el a segglukat ahogy azt kell...

Voltak olyan exeim akiknék a popsi tabu volt a kapcsolat kezdetekor, én még eddig minden volt barátnőmet kipróbáltam análisan és végül nem is élték át vészesnek, szóval mindent csak ésszel!

2020. márc. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
A Nők többsége, hangsúlyozom a többsége, nem szereti!!
2020. márc. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Próbáld ki
2020. márc. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A többségnek nem jó, ill. olyan érzet mint amikor ööö izé... a nagydolgukat végzik. Egy másik részének izgató a szituáció, illetve kellemes hogy feszíti, egy még kisebb részének annyira izgató hogy egyenesen kívánja. Na ők vannak kevesebben.
2020. márc. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Azért kérdezem, mert mindig azt mondják az ellenzők, hogy "próbáljam ki", ha azt mondom hogy próbáltam és jó volt, akkor azt mondják hogy csak azért mert a pasikbak más a biológiai felépítésük...


Szóval férfiként, azt nem tudom megtapasztalni, hogy a nőknek milyen.


Én amúgy még sosem dugtam popsit, de volt már lány aki szerette volna...


Viszont Ő sok szempontból fura volt, "dark" és bár vonzó volt szexuálisan, ápolt és kedveltem is, nem voltak meg azok az érzelmeim iránta ami nekem a szexhez kell...


Mindenesetre ebből kiindulva azt gondolom, hogy egy nő akkor is szeretheti az anális szexet, ha maga az érzés nem jó. Hiszen, ha ez izgatja akkor ez izgatja...

Lehet olyasmi, mint amikor valaki "sub". Az is csak azért jó neki, mert izgatja, akiket meg nem izgat azoknak szörnyű...

2020. márc. 18. 12:09
 9/9 anonim ***** válasza:

Próbáltam 1 x egy volt barátommal

Ott abbahagytuk amikor nem ment be. Mikor próbálta betenni nagyon fájt és feszített. Szóval ha agyban se izgat annyira akkor tutira nem fog menni.

Lehet itt a kulcs. Ha izgat akkor ki fog tudni tágítani úgy, hogy betudjon csúszni. De ehhez sok sok türelem és idő kell míg kitágulsz. Vékonyabb falosszal egyszerűbb a történet :)

2020. márc. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!