Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nőknek tényleg hamarabb van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek tényleg hamarabb van orgazmusuk anális szexkor mint vaginálisnál?

Figyelt kérdés
Érdemes kipróbálni?
2018. jan. 21. 17:54
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

A legtöbb nő nem képes az anális orgazmusra.

Pasik azért élvezik, mert ott a prosztata...

2018. jan. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Ez a tévhit onnan eredhet, hogy ideális esetben az anális szex akkor történik amikor már a nő nagyon fel van izgulva. Csak így érdemes csinálni, különben nem szokott nekik túl jól esni, viszont amikor már nagyon extázisban vannak, akkor sokszor előfordulhat, hogy minimális inger hatására is képesek elélvezni. Ez csalóka, mert nem az anális szextől élvezett el egy perc alatt, hanem a rengeteg izgatástól ami előtte fél órán keresztül tartott. Csak tisztán análisan nagyon kevés nő képes elélvezni bármiféle más ingerlés nélkül.
2018. jan. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%

Ez azért túlzás szerintem...


Illetve ha így is van éppen, abban az is közrejátszhat szerintem, hogy előtte mondjuk vaginálisan csinálják, és mire a pasi átteszi, addigra a nő már nagyon fel van izgulva. :)


Ettől függetlenül viszont kipróbálni érdemes szerintem. ;)

2018. jan. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
8%
Csak úgy van.
2018. jan. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%

A kettes nem írt hülyeséget.

Viszont:

Nem egy nőnél tapasztaltam,hogy análszex+csiklóizgatás szinte azonnali, hatalmas orgazmust okoz.

Másrészt tényleg kell egy izgalmi állapot, mert akkor az is képes élvezni, aki egyébként nem.

2018. jan. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
Én pl vaginálisan nem tudol elélvezni, de anál+csikló együtt nagyon hamar okoz orgazmust. Csak az anál önmagában nem, sőt az kellemetlen is, de csiklóval együtt pikk-pakk megvan az orgazmus.
2018. jan. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
Az análhoz kell az előjáték és a ráhangolódás, mert csak akkor tudja annyira ellazítani a záróizmokat, hogy ne fájjon. Ha már bent van a lompos akkor csikló izgatással együtt tényleg csodákra képes.
2018. jan. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
20%
Hát most, hogy így belegondolok, sokkal gyorsabban és durvábban élveztek el azok a lányok, akikkel popsiba csináltuk. Nekem baromira bejön, hogy ekkorát tudnak élvezni :)
2018. jan. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
33%
Valóban igazatok lehet, mert én is ha jól belegondolok például abba amikor a szeretkezést anállal végezzük be a barátnőm sokkal jobban extázisba kerül.
2018. jan. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!