Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők vàlasztàt várom. Egyes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők vàlasztàt várom. Egyes nők miért tömik a melltartójukat 2 mérettel nagyobbra mint amilyen valójában a mellük? Mire számítanak ha szexre kerül a sor? Nem fog kiderülni?

Figyelt kérdés
Nagyon kiábrándító volt amikor a làny nagy nehezen levette a melltartót szex előtt. Nem a méret miatt, mert szeretem a pici mellet, főleg ha feszes. Átverve éreztem magam.

2020. márc. 18. 10:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

“Nagyon kiábrándító volt amikor a làny nagy nehezen levette a melltartót szex előtt”


Én is jártam már így, mikor a pasi levette a nadrágját 😏

2020. márc. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Addig elérik, hogy beléjük zúgj, így a mellméret nem fog számítani neked.
2020. márc. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarják, hogy beléjük zúgjanak csak hogy bámulják őket
2020. márc. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

A női hiúság úgyan olyan, dolgokra képes mint a férfi, csak hogy felfigyelnek rá.

F

2020. márc. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

Szerencsére nekem nem kell kitömnöm semmit.

A barátnőmnek nagyon kis melle van, de eszébe se jutott soha kitömni, mivel úgy is kiderül ha le kell venni.

2020. márc. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

En nem ide tartozom. De szerintem nem szexre vadasznak. Van baratjuk, sajat maguknak, notarsaiknak, ferfiaknak, a tukornek szanjak.

Mas, ha konkretan randiztal ilyennel.

2020. márc. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

1 es

Ki volt tömve a gatya hogy nagyobbnak lásd a cerkát?

2020. márc. 18. 11:23
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert jobban néz ki ruhában.

Igaz én nem tömöm ki 2 mérettel nagyobbra mert akkorát nem akarok, nem is állna jól, meg nem is “tömöm”. Csak a melltartóm kicsit szivacsos, de az se az extrém push-up. Csak hogy látszódjon hogy van ott valami.

Meztelenül oké, hogy szép a kis mell, de néhány ruhánál nagyon előnytelen.

2020. márc. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem tudok olyan ruhát elképzelni amiben előnytelen a kis mell.
2020. márc. 18. 11:42
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert a nők szeretnek csinosak, kívánatosak lenni - mert mi férfiak ugyan nem? A férfiak is olyan rucit vesznek fel ami a legelőnyösebben áll nekik, mégsem mondják azt a nők amikor nekivetkőzöl hogy oh, nagyobb a hasad mint abban a fekete/sötét pólóban volt így már nem is kívánlak. Tipp: ne a mellét kívánd a partnerednek hanem a Nőt egyben ahogy van :)
2020. márc. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!