Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mik a legdurvább olyan dolgok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a legdurvább olyan dolgok a szexben, amik még nem számítanak perverziónak? (Durva alatt nem erőszakot értek, hanem olyasmit ami pl. "erős" "szokatlan" stb szavakkal is helyettesíthető lenne. )

Figyelt kérdés
2019. júl. 11. 13:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A volt pasim többször is megkért rá, hogy hagy élvezzen a puncimba, majd egy plug-al bedugta amit szorítanom kellet.

Ezután a tükör előtt kellet leszopnom, úgy helyezkedett hogy Ő látta a popómat, puncimat és mikor elélvezett a számba ki kellet nyomnom a puncimból a plugot és a spermát.


Aztmondta olyan mintha átlőné rajtam a spermáját.


Számomra kicsit szokatlan perverzió, de Őt nagyon izgatta

2019. júl. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
#1 neeee visítok a röhögéstől. Áhh ilyen a világon nincs LoL
2019. júl. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Basszus #1-es az én párom ugyanez, csak fordítva. Először a számba élvez, amit nem nyelhetek le, maj mikor a popómba élvez ki kell folyatnom.

A punimba nem mehet!


Kicsit furcsa.

2019. júl. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
#3 necsináljátok már hát behugyozok a röhögéstől már tényleg. Nemár. Nem akarok offolni de áhh ez hihetetlen. Bocs, ha nagyok off tényleg de ezt nem birom szo nélkül LOOOOL
2019. júl. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És akkor még csak két válasz volt. Kemény délután elébe nézel...
2019. júl. 11. 14:56
 6/10 anonim ***** válasza:
Kérdező: :D
2019. júl. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Látod most miattad megszeppentek s nem írnak. Pedig amit eddig írtak azt Wernher von Braunt is érdekelte volna.
2019. júl. 11. 16:20
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, ha szétoffoltam a visításommal a kérdést de ezt egész egyszerűen nem lehet él ésszel fuldokló röhögés nélkül kibírni. Na.
2019. júl. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Lehet csak erőt gyűjtenek, aztán usgyé!
2019. júl. 11. 23:27
 10/10 anonim ***** válasza:

Köszi lányok!! (#2-3.)

Naggyonn jókat nevettem!

"...Kicsit furcsa..."

2022. szept. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!