Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok felvennétek fekete bőr...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok felvennétek fekete bőr shortot, fekete harisnyát és magassarkút a párotok kedvéért?

Figyelt kérdés

2020. márc. 18. 17:21
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
82%
Bőrt soha, műbőr jöhet. L
2020. márc. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
#1 , annyira birom az ilyen egoista eszes lányokat akik minden egyes kommentjük mellé odaírják, hogy nem kérnek privátot. Aki olyan agyhalott, hogy privátban zaklat azt nem fogja érdekelni, hogy te odaírod, hogy nem kérsz. Rajtuk kívűl meg senkit nem érdekelsz.
2020. ápr. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
21%

A fekete harisnyát kivéve igen. Nem szeretek fekete harisnyában lenni, mert optikailag karcsúsítja a lábat, nekem meg most inkább szélesíteni kéne picit, mint karcsúsítani.

Nem is beszélve arról, h a fekete hrisnya sokkal kényesebb, mármint olyan szempontból, h a legapróbb anyaghiba is szörnyen meglátszik rajta. Pl szálhúzódás,apró kis lyukak, ha meg felfut rajta egy szem rögtön ott világít alatta a világos bőr, és szörnyen feltűnő. Meg amúgy is: egy fekete harisnya tök egyértelmű, h a lábamon van. Egyetlen előnye, h nem latszik altta, h nem frissen szőrtelenített a lábam, anno egyetemen vizsgidőszak alatt sokszor húztam feketét amiatt, h nem volt kedvem/energiám/erőm szőrteleníteni...

Viszont, ha sikerül megfelelő árnyalatú testszínűt találni, akkor alig látszik, h van rajtam harisnya, viszont gyönyörű kontúrt ad a lábnak. Szóval nem a harisnyával van bajom, hanem kimondottan a fekete harisnyával. Szóval, nem tudom, h ez mennyire lenne fontos neki, de felajánlanám, h veszek fel testszínűt, esetleg valami világosabb árnyalatot, de feketét azt nem. Szerintem nincs is itthon használható fekete harisnyám, mert nincs olyan összeállítás, amihez nem megy a testszínű, csak a fekete. Vagy jólesz más színben, vagy ha nem akkor nem lesz hozzá harisnya...

Ez így korrekt?! Felkínálok neki más opciót helyette, h a kedvében járjak,viszont ő is járjon a kedvemben annyival, h nem akar rámeröltetni valamit, amiben nem érzem jól magam...

2020. ápr. 10. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
#13 ettől az agyonkomplikáló, túlgondolkozó mentalitásodtól én azonnal lelankadnék.
2020. ápr. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Persze
2020. ápr. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
A párom kedvéért bármit felvennék, vagy levennék.
2020. ápr. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2020. máj. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Igen
2020. máj. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem
2020. máj. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Persze, simán.
2020. máj. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!