Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire beteg, hogy szeretem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire beteg, hogy szeretem ha anál után fingik a csaj?

Figyelt kérdés

Úgy érzem akkor adtam meg neki ahogy kell és akkor érzem a feltétlen bizalmat, kitárulkozást is. A nők mindig leplezik, szégyellik ha finganak, de szerintem szexi és egyáltalán nem zavar, mégha büdös is. Főleg ha nagyon csinos és extra ápolt a nő (tipikus mindig sminkelt úrinő) akkor a legizgatóbb. Szerintem természetes dolog. Szerencsére 10-ből 8-szor így alakul az együttlét után. Ilyenkor érzem hogy megkaptam igazán a csajt és nincs már titka előttem, innentől fordulhat komolyra a kapcsolat ha úgy alakulna. Az egyik partnerem szerint ez mindig így van, mindig fingás követi az anált, főleg nagy méret esetén mint az enyém! Tényleg így igaz? Ha igen, én csak örülök. Néhány esetben elmarad a dolog vagy jól leplezik. A legutóbbi csaj igazi kis szende irodista, okos, csinosan öltözött, mindig full sminkes, szőkére festett dögös csaj volt. Ritkán akad dolga az embernek ilyennel. Az első alkalommal szétcuccoltam a seggét, remegve élvezte (azt mondta amúgy nem szereti de ez jól esett), ki se lehetett volna nézni belőle. Már közben is rotyogtatott de utána mint az ágyú, egy férfi is megirigyelte volna, nagyon szexi volt. Meg az is ahogy szégyellte magát miatta, 20x bocsánatot kért, azt mondta nem tudja visszatartani úgy kitágult és ez csak levegő. Még a takaró alá is elbújt szégyenében. Azt hiszem randira hívom nemsokára ;)

Mennyire beteg dolog ez?


2020. márc. 19. 00:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem vonz a fingás!

E nélkül is tudom érezni a bizalmat, és az úgymond kitárulkozást.

Tehát én nem vágyom fingszagra.

Egyébként meg tényleg az esetek 90%-ban az csak a levegő, amit beletolsz.

Puncibol is jön ilyen hang, főként kutyapózban...


33/F

2020. márc. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Abszolút ne higyj ilyen konzervatív f@$znak, szeretek mindent a szexben meg nyitott vagyok, de már az nagy baj ha szereted az anált!
2020. márc. 19. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Nap kérdése!!
2020. márc. 19. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért fingik mert megbízik benned hanem a záró izma ki van tágítva ami nem húzódik vissza rögtön és nem bírja vissza tartani se a bélgázt se a bélsarat
2020. márc. 19. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!