Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az olyan prosti aki nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az olyan prosti aki nem használ gumit, az hogy nem lesz beteg?

Figyelt kérdés

6 évre visszamenőleg találtam hírdetéseit...

Konkrétumot nem írok (esetleg privben), de orált és anált vállal gumi nélkül, bele élvezéssel.

Meg lehet, hogy punciba is, de az nem egyértelmű a hírdetéseiből.


A képein viszonylag igényesnek tűnik.


De az ilyen hogy nem lesz vajon beteg?



2018. jún. 10. 21:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
De, beteg lesz, mivel ez orosz rulett. Ezek a csajok általában utcások, és azokhoz eleve nem igényesek járnak. Olvastam olyanról aki képes volt az olyan csajt kinyalni is. Fúj. Gondolom bérletük van a nemigondozóba is.
2018. jún. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
úgy hogy már az...
2018. jún. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Ez a nő lakásos és drágább mint az átlag lakásos...


Lehet, hogy fel kellene hívnom hogy beteg e, vagy ha nem akkor hogy nem, csak félek. :D

2018. jún. 10. 21:43
 4/20 anonim ***** válasza:
91%
A luxus prostik se hasznalnak ovszert. De gondolom ez a csaj nem az a kategoria. Vannak ilyen batrak, de aki erre adja a fejet az alapbol nem tul biztonság kedvelo lehet. En inkabb a sracokat nem ertem akik kockaztatnak.
2018. jún. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
77%

simán lehet, hogy beteg. az is lehet, hogy az, de nem tudja magáról. több betegséget (pl AIDSet) nem lehet rögtön teszttel kimutatni, ha fertőzött, el kell telnie egy időnek.


de te sem vagy normális, hogy lenne kedved gumi nélkül dugi egy prostit.... :D

2018. jún. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Nem, tényleg nem az a nagyon luxus kategória szerintem.


Mondjuk az lehet, hogy egészségügyi igazolást kér?

2018. jún. 10. 22:00
 7/20 A kérdező kommentje:

Nem mondtam, hogy lenne kedvem, csak nagyon érdekel a hozzáálása... Meg, hogy hogy nem beteg.

Azért szerintem 6 év alatt már az adis js kiderült volna és akkor a hatóságok nem hagynák gondolom, hogy árúlja magát.

2018. jún. 10. 22:01
 8/20 anonim ***** válasza:
80%
Privátba elküldöd a linket? Kíváncsi vagyok.
2018. jún. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Elvileg elküldtem...
2018. jún. 10. 22:09
 10/20 anonim ***** válasza:
87%
hogyne lenne beteg, de gondolod elmondaná? xD egyrészt a legtöbb betegség kezelhető, másrészt rengetegnek tünete sincs szóval NEKI nem fog gondot okozni. az hogy neked lesz e bajod, mi bajod lesz az szerencse kérdése és hát nyilván tisztában vagy vele és nem érdekel, és aki ilyenekhez jár az kb meg is érdemli akármije is lesz
2018. jún. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!