Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Lány vagyok,20 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Lány vagyok,20 éves és szűz. Ha arra kerülne a sor mivel "lepjem" meg a párom első alkalommal? Minek örültök ti pasik? Mit kéne nekem tenni, hogy jó legyen? Csak normális válaszokat kérek, elsősorban férfiaktól.

Figyelt kérdés
2020. márc. 19. 08:13
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Nem kell semmit tenned! Feküdj a hátasra és engedd el magad! Ha tényleg szűz vagy akkor egy igazi kincs vagy!

Nőként válaszolok de ne csinálj olyat amit nem szeretnél! Én is megbántam!

2020. márc. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%

Semmit. Ha itt lesz az ideje, majd meg fogtok veszni egymásért, semmi egyéb extrát nem fog igényelni. Ne fogd magad vissza (ne játszd a szűzies szende kislányt, ha vágysz rá), de ne is erőltesd. Figyeljetek egymásra.


"Ha tényleg szűz vagy akkor egy igazi kincs vagy!"

Bocs, de minimum száz évvel le vagy maradva. Sokunk ma már díjazza, ha a partnernőnek van tapasztalata, tudja, hogy mennek a dolgok a szexben, ismeri magát, tudja, mit akar.

2020. márc. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk elsőre egy sheggből szájba mehet indításnak. F
2020. márc. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát semmiképpen ne öltözz valami lotyójelmezbe!

Légy önmagad! És csak akkor szexelj ha csucsogva kívánod! Megmondom őszintén előbb próbáljatok kézzel-szájjal egymáshoz nyúlni... Ismerd meg mit szerettek. Keress olvasnialót erről.

2020. márc. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mivel nem velem készülsz az első alkalomra igy pont nem érdekel mit csinálj a párodnak. Azt megtudom mondani h nekem h lenne jó de az h neki, honnan tudjam? Van kicsi szád kérdezd meg.
2020. márc. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kényeztesd a száddal.
2020. márc. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 mikeXxX ***** válasza:
52%
Tanulj és gyakorolj mást nem nagyon tudsz tenni ha szűz vagy max ha pasinak van valami fétis vágya van talán azt de ezt sem hiszem hogy kezdésnél kéne csinálni. 40f
2020. márc. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!