Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok szerintetek melyik?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok szerintetek melyik?

Figyelt kérdés
Harisnyanadrág vagy combfix? Melyiket mikor választjátok? Kényelmi szempontból mslyik jobb? Milyen szoknyával viselitek szívesen?

2020. márc. 19. 11:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%
Lehetőség szerint egyiket sem.
2020. márc. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
66%
Egyiket sem inkább
2020. márc. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%
Nemsoká jönnek a pasik válaszai is. :)
2020. márc. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
Attól függ hova megyek.Ha pasihoz,akkor combfix.
2020. márc. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%
Ha az alkalom megköveteli harisnya, combfix nem áll jól.
2020. márc. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%
Harisnya bőrszoknyával
2020. márc. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
60%
Egyiket sem. Mindkettőt 5 perc alatt kiszakítom és kényelmetlenek.
2020. márc. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%

Én inkább a harisnyanadrágot szeretem jobban, általában azt hordom. A combfixet annyira nem szeretem, zavar, h nem ér végig, és a combom felső része csupaszon van. Sokszor nem tapad jól a szilikon, és elcsavarodik rajtam. Vagy éppen túl jól tapad, és nagyon húzza a bőröm. Egykét olyan szitu azért van, mikor combfixet húzok. Pl ha nőgyógyászhoz megyek, vagy ha bekapok valami bacit vagy gombát intim tájékon, és kezelés alatt állok, akkor inkább combfixben vagyok, mert abban jobban szellőzik a bőröm. Szexhez nem szoktam combfixet húzni, mert általában mindig a bokámról szedtem össze, mert ha nagyon izzadtam, nem tapadt a szilikon, a nagy hancúrban pedig szépen lecsúszott a térdemig, bokámig, és utána hiába is húzom vissza, amíg a szilikon csík nedves, az nem fog ottmaradni... Így ha valami ilyesmi kellene a szexhez, akkor azt a klasszik harisnyával oldom meg. Az, ami olyan mint egy combfix, de harisnyatartó kell hozzá, h a helyén maradjon. A célnak megfelel, könnyen hozzáférhető, nem csúszik le, ráadásul szerintem még különlegesebb, kifinomultabb is, mint a combfix.


Szoknyából szinte bármilyet szivesen viselek, egyedül az ilyen nagyon miniket nem, amiből kb kilátszik a nunim.


És bár ez nem volt kérdés, de én még a harisnyazoknikat is nagyon szeretem hordani, sokkal jobb érzés úgy cipőben lenni, h csak egy vékonyka kis anyag van a láb és a cipő között, majdnem, mint mezítláb, csak éppen annak a kellemetlen részei nélkül. Tavaly eljutottam addig, h kb minden cipőmet harisnyazoknival hordom, még a tornacipőmet, és az edzőcipőmet is.


33/l

2020. ápr. 10. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
38%
Sosem volt még rajtam combfix, úgyhogy innentől kezdve egyértelmű a válaszom. Nem tudom elképzelni, hogy kényelmes lenne... Én amúgy a térdig vagy akörül érő szoknyákat szeretem, pláne, ha kiemeli az alakom, pláne, ha netán még zsebe is van... ;) (praktikusság! ;) )
2020. ápr. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%
Hideg ellen harisnya , amúgy meg ha kell akkor combfix
2020. máj. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!