Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van más is, aki nem szereti a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más is, aki nem szereti a nyelves csókot?

Figyelt kérdés

Én nem szeretem a nyelves csókot, nem találom élvezetesnek. A szájrapuszi még oké, de valahogy a nyelves nem jön be.


Eddig egyszer volt egész elfogadható, mikor az exem részeg szex közben lesmárolt. Se előtte se utána.


Más is van ezzel így?



2020. márc. 19. 16:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
14%
Nincs. Csak te vagy ilyen nyomi.
2020. márc. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ohh 😢
2020. márc. 19. 16:48
 3/16 anonim ***** válasza:
55%
Annyira én sem vagyok érte odáig, ha éppen nagyon szerelmes kedvemben vagyok, akkor jól tud esni a kis lelkemnek (a megfelelő személytől), de felizgulnom még nem sikerült tőle, pedig állítólag az lenne a lényeg.
2020. márc. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Fiatal lany, no koromban nem szerettem a csokot. Szerintem sokkal eroteljesebben szexualis, mint aminek tartjak. Mert elvileg ez az elso lepes, mikor ket ember osszejon.

Mostanra ereztem ra. Eddig meg tudtam oldani, hogy mellozzuk. Most a csok, de utana, alatta szex a mennybe repit. Inkabb az a gond, csak kettesben tudom csinalni, mert nem tudok megallni ennyivel.

2020. márc. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

Hát felizgulni nem kell tőle, de hozzá tartozik a többihez.

Ha a kezét megfogod, megsimítod attól se izgul fel az ember , de kell hozzá .

Ez olyan bevezetés a későbbiekhez, a kontakthoz.

Mint ahogy az ölelés, tapizás is nagyon jó dolog, tudja az ember hogy szépen lehet e tovább menni vagy még nem. Ezért jó a csók is, abban nagyon sok érzés lehet és ezt észre kell venni mind két félnek.

2020. márc. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
55%

Én is inkább azt szeretem, mikor csak az ajkak mozognak :) De néha jó nyelvvel is.

23N

2020. márc. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
37%
Az igazi csók a nyelves. Ezt hívják francia csóknak. Ehhez kell tehetség, érzék. Szájra puszilkodni minden béna tud.
2020. márc. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
50%
Jól van, ölelkezni is tud minden "béna", de attól még jó csinálni.
2020. márc. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
55%
Én se szeretem,undorodom tőle.
2020. márc. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
55%
Szerencsére régebben nagyon sok smaciban volt részem szórakozóhelyen, több visszajelzés alapján is a mestere vagyok. Ezzel párhuzamosan érdekes, a párommal viszont nem megy, valahogyan feszélyezi a dolog. Amúgy is szégyenlősebb, én meg nem erőltetem, van más, amiben kedvem lelem.
2020. márc. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!