Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők akik szexi képet tesznek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők akik szexi képet tesznek ki magukról azt azért csinálják mert nekik jól esik ha kiverik a képeikre?

Figyelt kérdés
Ezzel önbizalmat kapnak? Vagy hogy működik ez? És mikor valaki küld nektek farok képet mondjuk instán azért felcsillan a szemetek igaz? :) Főleg ha jó nagy eres dákó.

2020. márc. 19. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Ego
2020. márc. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%
Te most sajat magaddal beszelgettel, es fogalmad sincs, hogy el vagy tajolva.
2020. márc. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ilyenkor általában nem gondolnak rá, hogy bárki is kiveri a képre. Csak arra gondolnak, hogy majd azt mondják a férfiak “Hú de jó nő”, és pusztán ez tesz jót az önbizalmuknak.

Ha nagyon szexi képről van szó - tehát például meztelen, vagy csipkés fehérneműs-, akkor már izgathatja őket a gondolat, hogy merevedést okoznak.


A farokképek pedig a legtöbb lány számára NEM izgatóak. Vagy undorodva reagálunk, vagy röhögünk egy jót.

Számomra nagyon maximum attól lehet izgató ilyen kép, akivel már kapcsolatban vagyok.

Azonkívül még akkor is röhejesnek találom, ha esetleg olyan valaki küldi, akihez egyébként még vonzódtam is.

21/l

2020. márc. 20. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90%
Én egy fhaszért még sosem kényszerültem ilyesmire. Amúgy mi az az insta?
2020. márc. 20. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!