Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más is van úgy mint én hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van úgy mint én hogy az miatt nem mer csajozni mert kicsi a pénisze?

Figyelt kérdés

Nem elég hogy kinevetne a leányzó de még az összes barátnője rajtam kacagna :(


Ez miatt vagyok szűz és a farkam 12 cm/3 cm (átmérő).


F/28



2020. márc. 20. 11:18
 1/6 anonim ***** válasza:
17%
Nem, mindenki másnak 23 centi (+kupak) csak neked ilyen nevetségesen pöttömke!
2020. márc. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%
RIP
2020. márc. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

Sokan vannak akik mindenféle komplexusok, félénkség, visszahúzódás, kudarctól való félelem miatt nem mernek csajozni, kezdeményezni. Ettől a nők még nem fognak maguktól az ágyadba ugrani és ha d...ni akarsz akkor előbb-utóbb le kell venni azt a nadrágot.

Egyébként a nőknek nem 20x cm-s lófütykös kell, hanem értelmes, figyelmes, normális pasi, aki tudja használni azt amije van. Úgyhogy először talán próbáld meg, utána picsogj meg ostorozd magad. Avagy életed végéig szűz akarsz maradni?

2020. márc. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerintem ha pl kolléganőm aki nagyon szexi és akarna velem valami csodafolytán szexelni, akkor sem mernék belemenni mert egyszerűen fel sem állna annyira félnék hogy kinevet :(
2020. márc. 20. 11:38
 5/6 anonim válasza:
Én is így vagyok. 21/F
2020. márc. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem nagy a farkam, mégse mertem egy ideig, ne ettől tedd függővé
2020. márc. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!