Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sok lány mondta, hogy jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lány mondta, hogy jól nézek, annak ellenére, hogy egy kicsi felesleg van rajtam, de mégsem merek csajozni, mert félek a visszautasítástól. Tudnátok adni pár tanácsot?

Figyelt kérdés
2016. aug. 21. 20:21
 1/9 Szamótza válasza:
A hallásod is jó?
2016. aug. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
jaja, zenélek, muszáj jónak lennie
2016. aug. 21. 20:43
 3/9 anonim ***** válasza:
És akik szerint jól nézel ki, náluk próbálkoztál már?
2016. aug. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem, nem próbálkoztam, mert osztálytárssal nem kezdünk ki, ez alap szabály, szomszéd is tabu, meg néhány "távoli" lánybarát is :D
2016. aug. 21. 21:57
 5/9 anonim ***** válasza:
Mennyi az a kis felesleg? Kérdés persze kik mondták, hogy jól nézel ki- udvariasság volt, vagy tényleg őszintén gondolták. Kellene, hogy legyen annyi önismereted, hogy meg tudd ítélni külső, belső értékeidet. Hány éves vagy? Először is kezdj el önfejleszteni és önbecsülésedet növelni, addig ne akarj kapcsolatot. Amíg ez nincs rendben ne akarj kapcsolatot. Nem külső megerősítéstől kell önbizalmat szerezni, attól nagyon boldogtalan leszel. Mindig lesznek akiknek nem fogsz tetszeni. És ha lesz önbecsülésed akkor ez már nem fog érdekelni.
2016. aug. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát, te tudod, de a saját dolgodat nehezíted meg. Nem rokonokról van szó, ha jól gondolom. :-)
2016. aug. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

nem, nem rokonok.

Most voltam fent Pesten így a 20-a miatt, csak úgy felnéztünk, és nagyon sok szép lánnyal szemezgettem, volt olyan, aki még mosolygott is. Voltak köztük azok a "pláza cicák" de voltak normálisak is.

19 éves múltam

2016. aug. 22. 00:23
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy kis felesleg nem gond. A csoporttársaim nagy része ilyen srácokkal jár.
2016. aug. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Akkor mi a kérdés? Adják az önbizalmat, mégis nyusziként viselkedsz. A nők szeretik a domináns, határozott, magabiztos jellemeket. Ha visszautasítanak, akkor mi van? Nem dől rád az Eiffel torony, de még csak kevesebb sem leszel. Egyszerűen nem jöhetsz be mindenkinek. Ennyi a dolog lényege, nem több. Nem kell rágörcsölni a témára.


30/F

2016. aug. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!