Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezt hogyan csináltátok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogyan csináltátok?

Figyelt kérdés

Csomóan írtjátok minden kérdés alá, hogy itt találtatok párt magatoknak. Csajoknál megértem, de pasiként hogyan sikerült egyáltalán egy értelmes válaszlevelet kapni a másik féltől, aki ki mert lépni a névtelenségből és az volt, akinek állította itt magát?

Ez elég hülye kérdés lett. Próba 2: Hogyan tudtatok kitűnni abból a levél rengetegből, ami itt egy magát lánynak beállító személy postaládájába megérkezik egy kérdésre való válasz után?

19F


2020. márc. 20. 22:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%

Rám már többször írt nő. Okosakat vagy vicceseket kell írni. Ha a külsőd rendben van, akkor van esélyed.

A másik lehetőség, hogy jól nézel ki. Az a nő, aki partnert keres, képet fog kérni.

Én azt javaslom, hogy ha komoly kapcsolatot akarsz, ne itt keresgélj!

2020. márc. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
2 szex is összejött innen. Hogy őszinte legyek semmi nem kellett hozzá. Találkozott a kereslet és a kínálat teljesen véletlen. Nem kellett különösebb erőlködés és kitűnés. A 10. levélváltásban már fbot cseréltünk.
2020. márc. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%

Párt nem találtam, de pár leányzóval megkóstoltuk egymás testnedveit.

De többet akkor sem mondok, ha agyonütnek!

2020. márc. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%

Én is itt ismertem meg a pasim.

Ő írt rám, egy kérdésemhez. Többen is írtak nem válaszoltam senkinek, de ő egy óra múlva megint rámírt. Akkor visszaírt ám, egész este írtünk aztán viber én folytattuk.

2020. márc. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%

1-es jol leirta. En no vagyok, regebben ismerkedtem itt es aki nem mert kepet kuldeni elbol elutasitottam. Persze nem kell azonnal de egy kis tarsalgas utan ha nem akarja felfedni magat ott gaz van. Azzal beszelgettem aki ertelmesen nyomulas nelkul tudott kommunikalni. Jokat valaszolt/erdekes kerdese volt. Es persze hasonlo a szexualis erdeklodesunk. Es udvariassag!!! Viszont az ilyen fogások nagyon jo elmenyek is voltak. Volt amelyik tobb evig tarto szexkapcsolat lett es a mai napig beszelunk ritkan. Sot az illeto hatasara valasztottam azt a palyat amin jelenleg vagyok:D igy kb kollega is mostmar egyben

(Jelenleg nem ismerkedem itt!)

2020. márc. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
25%

#5 Fogások .... lol.

Látod kérdező? Van nő aki pecázni jár ide és neked csak horogra kell akadni. :D

2020. márc. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A többi kérdés válaszait olvasva nem gondoltam volna, hogy ilyen értelmes válaszok jönnek, de mindenkinek nagyon köszönöm, hogy a kedvesebbik énjét vette elő a válaszhoz:)
2020. márc. 20. 22:36
 8/14 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező ne légy már ilyen naív. Azt mondanák neked hogy itt találtak rá a nyerő lottószámokra azt is bevennéd?
2020. márc. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ismerkedni bárhol lehet, de szerencse is kell hozzá, lehetőség amit feldob az élet neked pedig megragadni. Ez nem csak itt van így hanem mindenhol (s nem csak a csajozásban). Lehet már ismered a "kiválasztottad" nem innen hanem az életből! Lehet elmész naponta többször is, lehet többször is látod, de nem szólítod meg, nem kezdeményezel, nem lépsz az irányába.

Néhány tipp: ne az itt kiküldözgetett "szia ismizünk" típusú stílustalan levelekre építs, ne is a copy-paste körlevelekre, hanem csak lazán kötetlenül, nem rágörcsölve. Mint írtam lehetőségeket mindig hoz az élet... csak okosan kell tudni vele élni.

2020. márc. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
44%
Akkor én leszek a bu nkó. 😄 Bhaszhatod, ha egy Isten háta mögötti kis településen élsz, átlagos vagy. Hiába jó a beszélőkéd, itt egyetlen kép a perdöntő. Ha ott elhasalsz, lehetsz te Shakespeare is vagy Andersen, annyi esélyed lesz dugásra, mint mókusnakaz erdőtűzben. Akiknek összejön itt, budapestiek vagy agglomerációs lakosok, esetelrg más nagyváros, ld. Debrecen, Szeged, Pécs, Győr, Kecskemét stb.
2020. márc. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!