Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk van olyan, hogy éjjel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk van olyan, hogy éjjel arra ébredtek, hogy magömlésetek volt és tiszta ragacs a pizsama ágynemű stb? Mit csináltatok ilyenkor? Nem volt ciki a szüleitek előtt?

Figyelt kérdés
2020. márc. 15. 12:11
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Szia! Ez egy teljesen természetes dolog, a kamaszodó fiúk mindegyike átesik egy ilyen szakaszon, hogy rendszeresen, néhány naponta éjszaka magömlése van (akár 1-2 évig, rendszeresen). Igen kellemetlen, ragacsos lesz minden, de ez a kamaszodás természetes része. Még egyszer mondom: ez a normális, ha nem lenne, akkor lenne valami nem OK. Szóval nem ciki!


Húzd le az ágyneműt és a pizsamával együtt mehet a szennyesbe. Ha a szüleidnek van egy kis agya, akkor tudni fogják mi ez. Ha nem, akkor mondhatod nekik, hogy már hallottál az éjszakai magömlésről és szerinted neked most az volt.

2020. márc. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Kimegyek a mosdóba és szépen megtörlöm, nadrágot cserélek, v. ágyneműt és alszom tovább. Ja és másnap ha van rá lehetőség akkor jól kiverem hogy ne legyen ilyen baleset :)

Ciki v. sem, hozzátartozik az élethez, a szülők is jártak így fiatalkorukban, normális szülő ezért nem fog elnáspágolni nadrágszíjjal és nem is posztolja ki az Fb-re hogy bedurrant éjszaka a gyerek.

2020. márc. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%

"Még egyszer mondom: ez a normális, ha nem lenne, akkor lenne valami nem OK."

Azért ne túlozzunk: ha legalább 2-3 naponta ki van ürítve a tár, akkor általában nincs éjszakai magömlés kamaszkorban sem.

2020. márc. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekem azt ordítja az anyám,hogy ha "összekoszolom" az ágyneműt,pizsamát akkor én mosom ki mert ö egy ujjal sem ér hozzá.Meg leszid,hogy miért nem napközben ürítek,miért mocskolom be az ágyat.Meg,hogy tiszta szégyen amit csinálok.
2020. márc. 15. 13:08
 5/9 anonim ***** válasza:
hat van olyan,hogy kiverem es aznap megis magomlesem van egy szep alomtol.Igaz ez ritka. Nekem meg nem volt problemam anyam egy szot se szolt sose.Ezt nem erti,hogy ezt nem lehet elkerulni vagy mi?
2020. márc. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Anyukád nagyon el van tévedve, ezek szerint az alapszintű biológiával sincs tisztában, főleg, hogy ez teljesen magától történik, nem tudatosan csinálod.


Mondd el neki, hogy ez teljesen önkéntelen dolog, ha pedig őt ennyire zavarja, mutassa meg a mosógép beállítását és te berakod mosni a dolgokat. Egy normál mosási program elég, nem bonyolult, simán megcsinálod.


Ha úgy van, néhány cikket megmutathatta neki:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


A Wikipedia cikkben ott a lényeg:

"Az éjszakai magömlés a biológiai serdülés időszakában jelentkezik, de elvétve ettől korábban is, akár már 11-12 éves korban is előfordulhat. Az életkor növekedésével egyre nő az éjszakai magömlés bekövetkezésének valószínűsége, 15 éves korban a fiúk 50%-ánál, míg 18-19 éves korban szinte minden fiúnál jelentkezett már legalább egy alkalommal. Az első pollúció tehát különböző életkorban jelentkezhet.


Az éjszakai magömlés a férfi nemi szervek biológiai érettségének bizonyítéka. Ha tehát a pollúció, szexuális élet hiányában 20 éves korig nem jelentkezik, a nemi érés megkésett, ilyen esetekben tanácsos szakorvoshoz fordulni.

"

2020. márc. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem régen nagyon sokszor volt ilyen, reggel felébredtem és csupa ragacs volt a gatyám. A többi ruha mosáskor tettem be a gépbe. Csinálni nem nagyon csináltam semmit, megtörtént és ennyi.
2020. ápr. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
12 éves koromban volt először. Megijedtem hogy bepisiltem mert nagyon elázott a lepedőm is . Apu nem csinált nagy ügyet
2020. máj. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 13-14 évesen volt az első. Én is azt hittem, hogy bepisiltem, de szerencsére néhány hónap után rájöttem hogy ez nem az volt... utána is kicsit cikinek tartottam, de szerencsére nekem is apám megértő volt és nem csinált nagy ügyet belőle.
2020. máj. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!