Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Könyvtárban, hogy lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könyvtárban, hogy lehet csajozni? Volt már aki próbálta?

Figyelt kérdés
2020. márc. 20. 23:28
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Suttogva. :D
2020. márc. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
80%

Nem lehet.

Nincs nyitva.

Covid-19🤴👸

2020. márc. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Milyen könyvtárban?
2020. márc. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

lehet, nem is rosszul :)

F

2020. márc. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár
2020. márc. 21. 00:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Neked nem, ha képes lennél rá, akkor nem itt kérdeznéd.
2020. márc. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%

Ha úgy nézel ki, mint Jeremy Meeks, akkor rámosolyogsz egy kiszemeltre, odamész hozzá és halkan megkérdezed tőle, hogy


"Szia, ne haragudj, hogy zavarlak, még új vagyok itt. Nem rég szabadultam és a nevelőtisztem azt tanácsolta, hogy olvassak sokat, hogy visszailleszkedhessek a társadalomba. Milyen könyveket javasolnál?"

2020. márc. 21. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindenhol lehet csajozni, könyvtárban is :) csak az űrállomáson nem lehet - leginkább azért mert az asztronauták többsége pasi - amúgy bárhol ha elég szemfüles az ember. Bár szerintem hatékonyabb ha buliban, szórakozóhelyen, fesztiválon csajozol, vagy swingerben :D
2020. márc. 21. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!