Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mi a különbség egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi a különbség egy sokat és soha nem masztizó lány között?

Figyelt kérdés

Hogyan alakul ez ki nálatok? Azt vettem észre, hogy azok a lányok, akik sokat masztiznak sokkal inkább kívánják is a szexet. Tudatosabbak, tudják hogy mit akarnak, mi jön be nekik, saját kreatív ötleteik vannak. Lehet velük játszani.

Míg azok a lányok, akik keveset vagy egyáltalán nem masztiznak is élvezik a szexet, de legjobb esetben is csak hanyat vetik magukat, mint a döglött ló és nem adnak semmilyen élményt. Velük olyan a szex, mintha egyedül vergődnék kettőnk élvezetért és ezt sohasem látják be.



2020. márc. 20. 23:31
 1/8 opened paradise ***** válasza:
77%
A kiázott ujjak.
2020. márc. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Te most ezt minek írtad ki? megkérdezed és azonnal megválaszolod alatta, most akkor mi?
2020. márc. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Hát én csak ritkán masztizok, de qrvára kivánom a szexet, s nem bírnék csak lenni míg bennem van.

A a kettő között szerintem nincs összefüggés. Egy sokat masztizó nő, miért lenne aktívabb, oké sokszor eléri önmagának az élvezetett, de et nem jelent felés nyujtott aktivítást.

2020. márc. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#3 Oké, ha nem ilyen vagy akkor ne vedd magadra. Meséld el, akkor hogy te milyen vagy. Nem hiszem, hogy csak annyi féle ember van amennyivel eddig összehozott a sors.


#2 Azért írtam ki, mert nem az általam észlelhető különbségre vagyok kíváncsi, mert azt tapasztaltam, hanem hogy ők ezt hogy élik meg. Szerintük miért ilyenek vagy miért nem ilyenek.

2020. márc. 20. 23:39
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem aki masztizik ismeri a testét, tudja mit akar. És nem a pasitól várja a csodát.


35/N

2020. márc. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsóval egyetértek. Legyen akár férfi akár nő, nem nagy élmény olyannal lenni aki nem ismeri a testét. Anno volt egy pasim akinek oráloztam, megkérdeztem hogy hogy szeretné. Válasz: "nem tudom". Gondolom hasonlóan nagy élmény lehet a magával kapcsolatban teljesen fogalmatlan lány is...
2020. márc. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Önmagában az igaz, hogy a maszturbáció segít megismerni, felfedezni az embernek a saját testét, reakciót úgyhogy - azon túl hogy kellemes - még hasznos is :)

Ettől még nincs összefüggés a között hogy ki mennyit maszturbál és mennyire kívánja a szexet.

A másik véglet aki soha... nah, ha azért teszi mert prűd, komplexusai vannak a saját testével, a szexualitással kapcsolatban attól tényleg ne várj egy Káma Szútra mutatványt az ágyban.

2020. márc. 21. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy már írták, aki masztizik, jobban tudja mi jó neki. Másik, talán jobban ki mer bontakozni az ágyban. Jobban magához mer nyúlni, ezáltal kevésbbé gátlásos, tehát a partneréhez is bátrabban-nagyobb a fantázia-változatosabb a szex.
2020. márc. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!