Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, számotokra mi a különbsé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, számotokra mi a különbség egy vékony és egy sovány lány között?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok!
2017. ápr. 14. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:

A szavak jelentésén ennyire nem gondolkodtam el.

De a lényeg, hogy ne legyen túl sovány/túl vékony. Kb. ennyi.

2017. ápr. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ja, és 39
2017. ápr. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A vékony jelentése inkább pozitív, míg a soványnak már van egy negatív kicsengése. A sovány szerintem már "túl vékony" :D
2017. ápr. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt valahogy konkrétan próbálom megfogni: a párom 170 cm és 52 kiló. Az nekem vékony, arányos, mindenből van neki, teljesen jó...55 kilóig vékony, afölött nem. 50 kg alatt már sovány lenne...de ez is nagyon relatív, nekem kb ilyen...
2017. ápr. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!