Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehetséges az, ha az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetséges az, ha az exbarátnőim szerint jó vagyok az ágyban, mégsem dugtam évek óta?

Figyelt kérdés

Amikor elkezdtem a párkapcsolati életet, 20 éves voltam. Már elsőre egy 24 éves barátnőm lett. Valószínű karma, hogy eddig mindig évekkel idősebb barátnőim voltak, szám szerint nem sok, csak 3, plusz egy pár alkalmas dugás, ahol szerelem nem alakult ki. Az exeim 4-5 évvel voltak idősebbek, a pár alkalmas nő 11 évvel. A szex mindegyikkel csodás volt.


Utána visszahallottam, hogy kitűnően tudom a dolgom az ágyban.

Viszont sajna nem vagyok egy kamuzós, nőket szédítő típus. Nem hajtom a nőket, elvagyok nélkülük, mint a befőtt, mert eléggé komoly elveim vannak, úgy értem, lelki, szellemi, érzelmi téren nem elégszem meg akárkivel. A küllem nem téma, mert tök átlagos nők szoktak tetszeni, akiket a férfiak többsége rondának nevez vagy vállat ránt rájuk (igen, még azok a loserek is, akik szüzek, és a

ennek ellenére toronymagas elvárásaik vannak).


Nem megyek szórakozóhelyre, nem cigizek, nem iszok, hanem egészségesen élek, sportolok, csavargok a természetben stb. Széles az érdeklődési köröm, a földrajzon át a világgazdasâgon keresztül a pszichológia, csillagászat, fotózás, írás, gasztronómia stb. érdekel, tehát nem vagyok egy proli. Egyetemet végeztem, ezt nem büfé szakon és végképp nem felvágásnak írom, csak tanult vagyok, az az igazság.


Mégsem dugtam évek óta. Lehetőség lett volna, de esküszöm, mindig a dagadt nők nyomulnak rám x időközönként. Én magas vagyok, s bár heti szinten rendszeresen sportolok, nem vagyok szikár, izmos alkat. A lábaim azok, de felül picit apatestem van.


Kövér, hájas férfiakat látok jó nőkkel. Mondjuk tudom, hogy ezeknek a pacâkoknak jól ki van tömve a zsebük, míg én egy erős átlag anyagi helyzetben vagyok. Nem kell számolgatni a pénzt, de rohadtul nem élek nagylábon sem, mert spórolok, megtakarítok havonta.


Szóval, esélytelen, hogy ne csak a dagadt, amorf nők nyomuljanak rám, hanem legalább egy átlag kinézetű, bölcsész stílusú szemüveges nő is? Ők is nagyon tetszenek.


A kommunikációm fejlett, azt mondják. Írásban remekül, szóban kis idő elteltével, ahogy feloldódok, szintén jól kommunikálok.

Nem értem, hol csúszik el a dolog. B..szátok meg, 190 vagyok, de mintha észre sem vennének a nők az utcán. Ez azért elég kemény.


Ki van még így?


2020. márc. 21. 12:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ez mind szép, de ha azt várod, hogy a jó nők majd nyomulni fognak rád, hát még akkor egy pár évig biztos elleszel dugás nélkül.
2020. márc. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Plane most, szerintem tarskereso appre meg tobben nyergelnek. Ha az elet nem hoz egymas utjaba egy emberrel, ez a modja, hogy eselyt adj ra.

Sok idiota, sok pofaraeses kozott ki lehet mazsolazni a szobajohetoket is. Ne azon veszitsd el a remenyt, ami amugy lesulyto, hanem keress tovabb, lapozz arcra, megerzesre hagyatkozva elso korben.

Bizony isten ott rejtoznek, rejtozik a dugas is, vagy mi tobb.

2020. márc. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem várok semmi kezdeményezést nőktől, hiszen az a mi dolgunk. 😄 Csak néhány biztató jelet legalább egy átlagos nőtől, nem egy dohányzó, sportot csak tv-bren látó, tanulatlan hústornyoktól.
2020. márc. 21. 12:31
 4/14 anonim ***** válasza:
Lesujto, sorry
2020. márc. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Basszus, csak helyesirasi hibam javitottam fentebb
2020. márc. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

#1nek igaza van. Ha azt várod, hogy a nők szedjenek fel téged, akkor mindig azt kapod ami jut, nem azt amit te szeretnél. Ezt elég egyszerű belátni.

Ha olyan nőt akarsz, amilyenre te vágysz azt neked kell megszerezni. :)

Jó lapjaid vannak, amikkel rosszul játszol.

2020. márc. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Értem. Nos, kezdeményeztem nem egyszer élőben. Igaz, nem is túl sokszor. Mindig azt kaptam, hogy férjnél vagyok, barátom van, de aranyos vagy. Akkor mit tehetnék még? 🙂
2020. márc. 21. 12:35
 8/14 anonim ***** válasza:
Itt még nem ugrottak rád a kiéhezett nők?Vagy az csak hapsiszokás?
2020. márc. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
#7 3 helyre is beadtam az önéletrajzom. Mindenhol azt kaptam, hogy sajnos már betöltötték a pozíciót. Mit tehetnék?
2020. márc. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem kaptak rám itt. De nem is erre vágyom, viszont nyilván nem zárkóznék el, ha értelmes. Igen, anno az álláskeresës nekem is ismerős volt e téren.
2020. márc. 21. 12:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!