Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Visszahuzódo, félénk lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszahuzódo, félénk lányok szoktak domináns, gengszteres pasikrol fantáziálni?

Figyelt kérdés
Főleg olyanok között mozgok, akik sosem állnának össze klasszikus, tán erőszakos rosszfiúkkal, de sosem mertem megkerdezni: a szexuális fantizajukban nekik is előjön, hogy ledominalják, használják őket? Akár ilyen "kisribis" téma egy kivarrt nagymenővel, ti ezt megvetitek? (Ha pont olvassa ilyen lány a kérdést)

2020. márc. 21. 16:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejönnek az ilyen pasik bár nem mondanám magam nagyon visszahúzódónak
2020. márc. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És mi jön be rajtuk? Neked miért (lenne) jó, hogy ilyen fickoval szexelj? Az még direkt jó is fantázia szintjén, hogy esetleg nem tisztel, hanem használ? Vagy csak kinézetre legyen olyan?
2020. márc. 21. 16:30
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem is bejönnek az ilyen pasik, bár én sem mondanám magam visszahúzódónak. Nem csak az jön be hogy az ágyban használnak, ledominálnak, hanem maga az ilyen "gengszteres, maffiás" személyiség. Tudom hogy ez nem okés, meg minden, de valahogy mindig a testem az ilyen pasikra "reagál". És ez most sajnos nem csak az a kislányos duma hogy "jaj, olvastam egy könyvben és annyira cuki volt az a drogdíler stb..". Hanem ez már nálam a "való világ". Egy évig tanultam 17 évesen Amerikában, és természetesen az első barátom is egy ilyen pasi volt. Szóval tudom hogy kattant vagyok, de ez van.
2020. márc. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem jön be az ilyen, sőt, fantáziálni sem szoktam róla 🤷‍♀️
2020. márc. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom, mennyire vagyok visszahúzódó, valahol a középúton, és bejönnek. Akinek eddig elmondtam mi izgat az mindig meglepődött, de olyanokon is meglepődnek, hogy szőke elegáns lányként szeretem a rappet meg a videójátékokat, szóval. Szerintem nagyon nem lehet megtippelni milyen az ember pár infóból meg külsőségből.
2020. márc. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igazából arra voltam kíváncsi, hogy aki a természeténél fogva a valóságban biztos rosszul viselné a kiszolgáltatottságot, akár az erőszakosságot egy nagyon domináns pasi részéről, azt izgatja-e a gondolat, hogy mégis durván "szexelik" meg kizárólag a fantáziájában?

Egy beszámolót olvastam már egy ráadásul fiúsnak is mondható lányról, aki még csinosan sem szeret öltözködni a hétköznapokban, mert megalázónak érzi, hogy mutogatja magát, de ő mégis vonzó találta a gondolatot, hogy a Breaking Bad mexikói "csoportos maffiózós találkozós" jelenetében az egyik prosti legyen, aki csak a nagyfiúk kedvéért volt ott. Az életben megveti, de fantáziál róla, mert az nem fáj senkinek.

2020. márc. 22. 12:16
 7/11 anonim ***** válasza:
Legtitkosabb fantáziám. :)
2020. márc. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én a való életben gyűlölök kiszolgáltatott lenni, de a fantáziámban tetszik.
2020. márc. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Bírom, hogy a kérdező nagyon ki szeretne húzni valami konkrétumot, de a félénkebb lányok nem csak a valódi szex terén félénkek, hanem itt is leírni, hogy mire vágynak. :D

Egyébként aranyos, hogy még anonim-módon, itt is csak annyit írnak: igen, bevallom szoktam erről fantáziálni. :D

Akkor felteszem én is még egyszer: nem írnátok le egy konkrét helyzetet? Mi tetszene és milyen férfival? (vagy hánnyal?) :D

2020. márc. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
9.: Én nem bánnám, ha írnának konkrétumot, hogy mi az, amire szeretnek gondolni, vagy lázba hozza őket, esetleg visszatérő konkrét fantázia, de van, aki ezt leírni még névtelenül is túlzónak tartja. /Bár sztem izgató lehet kiadni :P/
2020. márc. 22. 17:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!