Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Visszahúzódó lányok, ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszahúzódó lányok, ti vágytok a szexre?

Figyelt kérdés
Hány évesen kezdett titeket érdekelni? Azóta voltatok valakivel?
2020. febr. 28. 09:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, persze. 13 évesen kezdett el, azóta 3 fiúval voltam.

21L

2020. febr. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen

14 évesen kb , 2 barátom már volt

24

2020. febr. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden lány vágyik a szexre ha visszahúzódó ha csendes ha közvetlen ,nem a tulajdonságain befolyásolják a szex utáni sóvárgás jelenlétét
2020. febr. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
14 éves korom óta érdekel, és 17 éves koromban volt részem az első gyöngéd fütykölésben.
2020. febr. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát fantáziálgatás szintjén érdekelt már 12 éves koromban is, de érintetlen vagyok mind a mai napig.
2020. febr. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát, őszintén szólva fantáziálgattam már róla. Kb 15 évesen kezdett el ez érdekelni, de még nem mondtam el akkoriban senkinek, ezt a "titkot" szépen megtartottam magamnak.

Rengeteg erotikus könyvet olvasok és ezáltal sokkal többet informálódtam magáról a témáról, de még nem voltam férfival.

Nem mondanám, hogy mindenképpen már most akarom a szexet, de szerintem gondolni rá/fantáziálgatni róla, szabad.

Ez nem azt jelenti, hogy már az első adandó alkalommal rá bólintanék.

2020. febr. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!