Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet egy idősebb,40...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy idősebb,40 év körüli nővel ismerkedni?

Figyelt kérdés
Én 30 éves vagyok és mindig is izgatott, milyen lehet egy idősebb nővel, na meg persze milyen lehet ilyen korúval a szex.
2020. márc. 21. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Ahogy egy 20 évessel, de nem itt az biztos.

Meg legyen sokk lóvéd.

2020. márc. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Én már elhagytam a 30-at, de egy kicsivel a 40-et is és eddig azt mondták hogy sokkal másabbb velem a szex mint egy huszonéves csajjal.
2020. márc. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ahhoz igazi pasinak kellene lenned! Ha az lennél már annyi ilyet dugtál volna hogy már meg is untad volna...

Ha eddig nem ment, ezután sem fog!

2020. márc. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25 évesen dugtam 36 éves nőt. Nem volt jobb az ágyban a 30 körüli nőknél. Sőt...
2020. márc. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen már lehetne annyi eszed hogy nem álom képeket kergetünk, és nem úgy jön ez hogy de jó is lenne egy 40 éves.

Amelyik nő tetszik azzal össze ismerkedünk, legyen az 20 vagy 50 éves is.

Ha tudsz vele vbeszélgetni és szimpatikusak vagytok egymásnak, talán lehet belőle valami.

Csak hát amíg ilyen tini gondolkodású vagy addig nem igen lesz sikered , főleg meg tapasztaltabb nővel.

Abban a korban már az elvárás hogy határozott , értelmes és céltudatos legyen egy férfi.

Csak az hogy te dugni akarsz , na az itt nem fog menni.

2020. márc. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igy van #5

N

2020. márc. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most csak itt
2020. márc. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!