Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezt hogy csináljam?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogy csináljam?

Figyelt kérdés
18 éves szûz lány vagyok és már nagyon elkezdtem gondolkozni azon, hogy milyen a szex és kívánom. Legjobban a 25 és 39 éves férfiak vonzanak. De viszont nagy céljaim vannak és attól tartok, hogy függõ leszek és Az majd a céljaim rovására megy. Ezért nem merem kipróbálni.
2020. márc. 21. 22:07
 1/8 anonim válasza:
44%
Attól még, hogy egyszer kipróbálod nem hiszem, hogy függővé válnál. Legalább megtudod milyen, hogy megy ez.. Stb. A te korodban ez normális :)
2020. márc. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%

Miért lennél függő?

20/l

2020. márc. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem leszel függő ettől még :D

Ahhoz hogy függő legyél szerintem még ennyi kevés! :)

23/F

2020. márc. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%

ne hidd hogy a céljaid rovására megy azért mert kipróbálod, nem biztos hogy nimfomániás leszel, hogy teljesen elvonja a szex a figyelmedet. Vágyaid most is vannak utána is lesznek, csak tudni kell helyén kezelni.

F

2020. márc. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Milyen céljaid vannak? 37F
2020. márc. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
Én nem sokára orvos leszek, amíg eljutottam idáig rengeteget szexeltem, és nem hátraltatott soha a célomban 😂
2020. márc. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
37%
Kimberley, írj majd rám légyszi ha megvan az új profilod
2020. márc. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Írj,38 vagyok
2020. márc. 22. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!