Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan érhetném el a hüvelyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetném el a hüvelyi orgazmust?

Figyelt kérdés

Még egy eve sem élek szexuális életet, de még igy nem sikerült elmennem, sőt hasonlót még nem is éreztem. Legutóbb hátulról voltunk együtt és annyira jó volt, jobb mint a csiklói, de mégsem jött össze. Eddig ilyen jó még nem volt. Szűk a hüvelyem, páromé kicsivel átlag feletti.


Tippek, tanácsok?



2020. márc. 21. 23:57
 1/4 anonim ***** válasza:
11%
Technika, és megfelelően görbülő, vaskos farok. Ezekkel mind rendelkezem. Szerintem cseréld le a partneredet.
2020. márc. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
97%

hátulról, átlag felettivel szerintem menni fog, nekem is úgy volt először :D

20L

2020. márc. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%

Tanács: engedd el magad, ne hajtsd görcsösen. Az orgazmus egy olyan pillangó amit ha kergetsz akkor elrepül.

Egyébként a nők jelentős része nem képes hüvelyi úton az orgazmusra. Lehet te is olyan típus vagy aki csak a csikló ingerlésével jut el a csúcsra. Úgyhogy felesleges hajtanod, űznöd, inkább engedd el magad és élvezd a szexet, mert ez a lényege :)

2020. márc. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Sok türelemmel...
2020. márc. 22. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!