Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet idősebb korban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet idősebb korban hozzászokni a szexhez?

Figyelt kérdés
Biztos baj és hátrány, hogy ez idáig nem szoktam szexuális életet élni. Azonban szerintem még 29 évesen nem is olyan késő elkezdeni. Ha most van rá lehetőség...
2020. márc. 22. 11:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha 29 éves vagy, akkor tényleg idős korban vagy
2020. márc. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
F/N????
2020. márc. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2 : Férfi vagyok.
2020. márc. 22. 12:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor nehezebb mert vagy önmegtartoztatásban éltél eddig (ha kibirtad aszexuális közeli vagy legalábbis) ha meg potmegoldásaid voltak nagyon hozzászokhattál, nem biztos, hogy megy a váltás.
2020. márc. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kell izgulni. Eleinte lehetnek nehézségek, de semmi megoldhatatlan. Rengeteg poreszhez szoktam a magányos éveimben, de egy stabil, csinos barátnőnek még engem is sikerült helyretennie néhány hét alatt (27 voltam akkor amúgy).
2020. márc. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!